Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolgshow bu akşam saat kaçta yayınlanacak? İşte Tolgshow’un bu haftaki konukları
Tolgshow bu akşam saat kaçta yayınlanacak? İşte Tolgshow’un bu haftaki konukları
Ekranların en eğlenceli programı Tolgshow bu akşam sezon finali ile ekranlara gelecek. ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor. Peki Tolgshow saat kaçta? Tolgshow'un bu akşamki konukları kimler olacak? İşte ayrıntılar...
Magazin 7 Nisan 2018 - 18:13

Tolgshow’un yeni bölümü 7 Nisan Cumartesi saat 23.30'da FOX'ta yayınlanacak. Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow'a bu hafta ünlü oyuncu ve sunucu Doğa Rutkay konuk olacak. Beş aylık hamile olan Doğa Rutkay ile Tolga Çevik arasındaki hamilelik sohbeti izleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak. İkiz bebeklerini kucağına almayan hazırlanan Doğa Rutkay'a “Anne olmaya hazır mısın” sorusunu yönelten Tolga Çevik, “8 ayda toparlarım” yanıtını alınca Rutkay'a önümüzdeki beş yılda yaşayacaklarını esprili bir dille anlatarak salonu kahkaha boğacak.

doga

Tolgshow'un ilerleyen dakikalarında Doğa Rutkay ruh hali fazlasıyla gelgitli ve dırdırcı hamile kadını, Tolga Çevik ise onun, doktor muayenesinde yanında olan çaresiz eşini canlandıracak. Seyirciler arasında bulunan gerçek bir doktorun sahneye alındığı bu anlarda, Doğa Rutkay'ın oyunu izleyen eşi Kerimcan Kamal'ın yanına giden Tolga Çevik, “Sen bunları mı yaşıyorsun” dediği Kamal'ın alnından öpünce, alkış yağmuruna tutulacak.

Tolgshow'u hiç kaçırmadığını ve kendisine terapi gibi geldiğini söyleyen Doğa Rutkay, ikinci perdede seyirciler arasına oturarak oyunu, eşi Kerimcan Kamal'la birlikte izleyecek.

BAY BINGIL UZAYA ÇIKIYOR

Oyunun ikinci perdesinde ise “Arkadaşım” fenomen karakter Bay Bıngıl olarak sahneye çıkacak. 3 kadını kurtarmak için uzaya giden Bay Bıngıl'ın maceraları ve yolculuk öncesi yaptığı basın açıklaması izleyicileri kahkahaya boğacak.

tolga-cevik

Bugüne kadar ‘Yönetmen'in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini elinde hiçbir metin olmaksızın yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım' yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

‘Gizemli Yönetmen' Fırat Parlak ve ‘Minik' lakaplı müzisyen Özer Atik'in de eşlik ettiği interaktif gösteri, bu sezon Zorlu Performans Sanatları'nda izleyicisiyle buluşuyor. Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘TOLGSHOW' yine çok neşeli, yine çok eğlenceli ve yine her anı doğaçlama…