Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolgshow neden yayınlanmadı? Tolgshow neden yok ve yeni bölüm ne zaman?
Tolgshow neden yayınlanmadı? Tolgshow neden yok ve yeni bölüm ne zaman?
Tolgshow adlı komedi programı geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başladığından beri izleyicinin ilgisini çekiyor. Tolgshow dün yayınlanmadı ve izleyiciler "Tolgshow neden yok?" sorusunu sormaya başladı. Tolga Çevik'in sevilen komedi programının yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler...
Magazin 11 Şubat 2018 - 11:07

Geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyen Tolgshow, bu akşam da ekrana gelmedi ve izleyiciler araştırma yapmaya başladı. “Tolgshow neden yok?” ve “Tolgshow yeni bölüm ne zaman?” soruları merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta Afrin'den gelen acı haberler nedeniyle ekrana gelmeyen Tolgshow, bu hafta da ekrana gelmeyecek. Afrin’den gelen acı haberler sebebiyle iki haftadır yayınlanmayan Tolgshow hakkında Tolga Çevik Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu.

tolgshow

TOLGSHOW NASIL BİR PROGRAM?

Bugüne kadar ‘Yönetmen’in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini elinde hiçbir metin olmaksızın yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik’ lakaplı müzisyen Özer Atik’in de eşlik ettiği interaktif gösteri, bu sezon Zorlu Performans Sanatları’nda izleyicisiyle buluşuyor. Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘TOLGSHOW’ yine çok neşeli, yine çok eğlenceli ve yine her anı doğaçlama…