Tom Holland, sevgilisi Zendaya’ya Instagram’da kayıtsız kalamıyor

Konu Zendaya olduğunda Tom Holland kendini tutamıyor. Genç oyuncu, sevgilisinin fotoğraflarını beğenmekle kalmıyor, yaptığı yorumlarla da ilgisini esirgemiyor.

Tom Holland, sevgilisi Zendaya’ya Instagram’da kayıtsız kalamıyor

Hollywood’un gözde çiftleri arasına hızlı bir giriş yapan Örümcek Adam filminin başrol oyuncuları Tom Holland ve Zendaya ilişkilerini dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

25 yaşındaki aktör, kız arkadaşının Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıda yürürken çekilmiş fotoğrafını paylaştığını görünce hem gönderiyi beğendi hem de yorum yaptı. Zendaya, Holland’ın yorumuna henüz yanıt vermiş gibi görünmese de binden fazla hayranı yanıt verdi. Yaklaşık 53.000 kişiden de beğeni aldı.


Ünlü çiftin birlikteliği Marvel tarafından endişe ile takip edilse de hayranları tarafından “Tomdaya” olarak anılmaya başlandılar bile.

Zendaya Oscar'da göz kamaştırdı İlginizi Çekebilir Zendaya Oscar'da göz kamaştırdı Örümcek Adam'ın ilk sayısı tarihi rekor kırdı İlginizi Çekebilir Örümcek Adam'ın ilk sayısı tarihi rekor kırdı Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok'un ilk fragmanı yayınlandı İlginizi Çekebilir Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok'un ilk fragmanı yayınlandı