Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Transit filmi konusu ne? Transit filminin oyuncuları kimler?
Transit filmi konusu ne? Transit filminin oyuncuları kimler?
Transit filmi oyuncuları kimler? Transit filmi konusu nedir? izleyiciler tarafından merak ediliyor. Macera ve aksiyon dolu anları filmin heyecanını doruğa çıkarırken gerçekçiliği ile de büyük beğeni topluyor. Filmin başrolünde Jim Caviezel yer alıyor. Transit hakkında tüm detaylar haberimizde...
Magazin 10 Şubat 2019 - 18:49

Transit filmi izleyicilerin konusu merak konusu oldu. Film boyunca aksiyon ile izleyicileri kendine kilitleyen Transit filmi filminde Jim Caviezel başrolde yer alıyor. Peki Transit konusu ne? İşte Transit oyuncuları ve karakterleri…

TRANSİT FİLMİ KONUSU

Büyük bir soygundan sonra hırsızlar çaldıkları paralarla yoldan geçiş yaparken polise yakalanmamak için parayı rastgele seçtikleri bir ailenin arabasına saklarlar. Seyahatleri sırasında arabadaki parayı bulan kadın eşine inanmaz ve onu yolda bırakıp gider… Yolda başına geleceklerden habersizdir.

TRANSİT FİLMİ OYUNCULARI

Transit filminin kadrosunda Jim Caviezel, Diora Baird, James Frain, Harold Perrineau, Sterling Knight gibi isimler buluşuyor.

Etiketler