Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Travers, paylaşımlarıyla Dan’ın tahtına oturdu
Travers, paylaşımlarıyla Dan’ın tahtına oturdu
Lüks yaşantısını, sahip olduğu sosyal medya hesabı üzerinden yüzbinlerce insanın görmesini sağlayan Instagram fenomeni Travers Beynon, bir süredir bu tarz paylaşımlar yapmayan Dan Bilzerian'ın tahtına oturdu.
Magazin 8 Nisan 2018 - 13:47

Avustralyalı milyarder Beynon yaşadığı lüks hayata dair detayların yanında onlarca güzel kadınla birlikte görüldüğü fotoğrafları paylaşmaktan da geri durmuyor. Şeker Adam lakaplı Travers Beynon, hemen her gün dört kadınla birlikte olduğunu iddia ederken, karısı Taesha’nın bu durumdan rahatsızlık duymadığını da laf arasında söylemeden edemiyor.

travers

Beynon, karısının evliliğini diğer kadınlarla paylaşmaya bayıldığını söylerken, her hafta sonu evine 30 kadar kadın geldiğini ve parti yaptıklarını söyledi.

travers-2

Yaşadığı yerdeki bir dergiye verdiği röportajda Şeker Dükkanı Malikanesi adını verdiği evinde düzenlediği ‘sıradan’ bir partide 360.000 dolar harcadığını açıklayan Beynon, instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarla Bilzerian’ın en büyük rakibi…

travers-3
travers-4
travers-6

Son güncelleme: 14:32 - 08.04.2018