Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Travis Fimmel ile yakalanan Tuba Ünsal’dan şaşırtan paylaşım
Travis Fimmel ile yakalanan Tuba Ünsal’dan şaşırtan paylaşım
Gazeteci Mirgün Cabas ile boşanma sürecinde bulunan Tuba Ünsal, önceki gece dünyaca ünlü oyuncu Travis Fimmel ile sabahın ilk ışıklarına kadar Asmalımescit'te bulunan bir mekanda eğlenmişti. Yaşanan bu olay sonrası Ünsal, sosyal medya hesabından şaşırtan bir paylaşımda bulundu.
Magazin 11 Nisan 2018 - 14:53

Gazeteci Mirgün Cabas ile boşanma sürecinde olduğu iddia edilen Tuba Ünsal, dünyaca ünlü oyuncu Travis Fimmel ile önceki gün sabahın ilk ışıklarına kadar Taksim’de bulunan bir mekanda eğlenmişti. İkilinin mekan içerisinde birbirlerine yakınlaşması ise mekan içerisinde bulunan insanlar tarafından şaşkınlıkla izlenmişti. Yaşanan bu olay sonrası Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile şaşırttı.

tubaunsal1unsaltuba
EVLİLİĞİMDE SORUN YOK MESAJI

Yaşanan bu olay sonrası Cabas ile evli olan Tuba Ünsal, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda evliliğinde sorun olmadığının mesajını verdi. Ünlü oyuncu, Instagram sayfasında eşi ve oğlu Civan Mert’in yer aldığı bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Tuba Ünsal’ın yaşadığı bu olaya ise Mirgün Cabas’ın ne diyeceği merak konusu oldu.
İşte Tuba Ünsal’ın o paylaşımı;
mirguncabas

Son güncelleme: 15:44 - 11.04.2018