TRT 1 canlı izle: TRT 1 Kendi Düşen Ağlamaz izle 21 Temmuz Perşembe TRT 1 yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışında bugün çeşitli dizi ve programlarla izleyiciyi ekran başına toplayacak. Peki TRT 1'de bugün başka hangi programlar var. İşte 21 Temmuz Perşembe TRT 1 yayın akışı ve TRT 1 canlı yayını...

TRT 1 canlı izle: TRT 1 Kendi Düşen Ağlamaz izle 21 Temmuz Perşembe TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışı haberimizde. TRT 1'de bugün saat 20:00'de Ya Nasip Ya Kısmet isimli film yer alacak. Peki bugün TRT'de başka hangi programlar ve diziler var? Aşağıdaki bağlantı ile TRT'nin online canlı yayına erişebilir ve TRT 1'i bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

TRT 1 CANLI YAYIN

21 TEMMUZ TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:30 Ana Ocağı
06:50 Böyle Bitmesin
08:50 Yeşil Deniz
11:30 Beni Böyle Sev
14:00 Ana Ocağı
15:55 Sen Olsan Ne Yapardın?
16:50 Seksenler
19:10 Hava Durumu
19:15 Ana Haber Bülteni
20:00 Ev Sineması Kuşağı “Ya Nasip Ya Kısmet”
22:05 Kendi Düşen Ağlamaz
23:35 Hangimiz Sevmedik
01:50 Seksenler
03:40 Yeşil Deniz

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ

Kurunun yanında yaşın da kazandığı yarışma… Okaliptus Medya tarafından hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz, eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır.Sunuculuğunu Bay J'nin üstlendiği yarışmada, katılımcılar 3 kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Kendi Düşen Ağlamaz'da yarışmacılar, programın başında sahip oldukları Bir milyon TL.yi, 7 soru boyunca korumaya çalışıyorlar.
Dostlar yarışıyor; bazıları suya karışıyor! Kendi Düşen Ağlamaz'da yarışmacı grubu, 4 şıklı sorulara ortaklaşa cevap veriyorlar. Her soru için kendilerine tanınan bir dakikalık süre içinde cevaba karar verip, kucaklarında paralarla, cevabı temsil eden kapakların üzerine dağılıyorlar. Cevaptan eminlerse, tek bir şıkkın üzerine 3 yarışmacı geçebildiği gibi, cevaptan emin değillerse, istedikleri kadar parayı kucaklayıp, 3 şıkka dağılabiliyorlar. Süre dolup, yanlış şıkların kapakları tek tek açılmaya başladığında, yanlış şıkkın/şıkların üzerinde bekleyen yarışmacı/lar, kucaklarındaki paralarla birlikte suya düşüyorlar. Doğru cevabın üzerinde bekleyen bir yarışmacı dahi kalsa, kucağında taşıdığı para miktarı ile takımı yarışmaya devam ediyor. Yani suya düşenler, ıslak ıslak yarışmaya devam ediyor!
TV'de ilk kez bir sunucu sulara gömülüyor! Final etabında sorular iki şıklı. Yarışmacılar, kalan paralarıyla, doğru olduğunu düşündükleri şıkkı temsil eden kapağın üzerine yerleşiyor, kalan şıkkı temsil eden kapak ise sunucuya kalıyor. Yanlış şıkkın kapağı açıldığında, ya yarışmacıların üçü birden suyu boylayıp yarışmaya veda ediyor ya da sunucu sulara gömülürken, yarışmacılar kazandıkları paranın sevincini yaşıyor.
Yüzdeyüz yerli Engin Güzel ve Tamer İpek tarafından tasarlanan; yüzdeyüz yerli yapımı Kendi Düşen Ağlamaz Cumartesi geceleri, yarışmacılarını suya, seyircilerini eğlenceye doyurmak üzere TRT1 ekranlarında olacak.

Loading...