Vuslat dizisinin oyuncu kadrosu: Vuslat oyuncuları kimler?

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, Vuslat dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor. Başrolde Kadir Doğulu'ya Devrim Özkan eşlik ediyor. Doğulu, otoriter, dikkatli, karizmatik, veliaht olarak aile şirketini yöneten Aziz karaktesini canlandırıyor. Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatacak. İşte dizi hakkında merak edilen her şey...

Vuslat dizisinin oyuncu kadrosu: Vuslat oyuncuları kimler?

TRT 1’in yeni dizisi geçtiğimiz hafta ilk kez yayınlanmıştı. Diziseverler Vuslat ile ilgili ayrıntıları öğrenmek istiyor. Vuslat’ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür paylaşıyor. Vuslat; girdiği aşk yolculuğunda halden hale girecek ve pek çok badire atlatacak olan Aziz'in dönüşüm serüvenini anlatıyor. İşte Vuslat dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu…

VUSLAT DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Yapımcılığını A23 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un oturduğu, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme aldığı Vuslat’ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı dizinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi birbirinden önemli isimlerde yer alıyor.

vuslat-1

Devrim Özkan, Vuslat dizisinde Feride karakterini canlandırıyor.

vuslat-2

Kadir Doğulu, Vuslat dizisinde Aziz karakterini canlandırıyor.

VUSLAT DİZİSİNİN KONUSU NE?

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride'ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe'nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz'in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat'ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride'ye âşık olacak; Feride de Aziz'e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz'e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı: (Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı izle) İlginizi Çekebilir Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı: (Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı izle)

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gizemli bir rüya, geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride'yi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir iş anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kerem'le gerilim yaşıyor. Feride, babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat'la ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feride'nin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.