Tuba Büyüküstün’e Araplar’dan sonra Hint hayranlığı

Berlin’de bu yıl 67’ncisi düzenlenen Berlinale International Film Festivali ve Europa Film Market’te, Hint yapımcıların Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı filmlere büyük ilgi duyduğu ortaya çıktı. Hint televizyoncular, güzel oyuncunun eski eşi Onur Saylak ile birlikte kamera karşısına geçtiği 'Rüzgârın Hatıraları' adlı sinema filmini satın aldı.

Tuba Büyüküstün’e Araplar’dan sonra Hint hayranlığı

9-17 Şubat tarihleri arasında Berlin'de bu yıl 67. kez düzenlenen Berlinale International Film Festivali ve Europa Film Market'e (EFM) Türkiye adına sinemacılar Hakan ve Nur Türkşen çifti katıldı. Yazz Film olarak Türkiye'den 50'yi aşkın filmle festivale katıldıklarını açıklayan Hakan ve Nur Türkşen, Bollywood yapımcılarının Tuba Büyüküstün'ün peşinde olduklarını söylediler.

hakan-nur-turksen-almanya-15Türkşen çifti şöyle konuştu; “Festivalin son günü Türkiye standımıza, Bollywood'tan yapımcılar geldi. Tuba Büyüküstün filmimiz olup olmadığını sordular. Biz de eşi Onur Saylak'la birlikte oynadığı ‘Rüzgârın Hatıraları' filminin olduğunu söyledik. Çok sevindiler ve bu filmle birlikte 20 Türk filmini satın aldılar' diye konuştular.

ruzgarin-hatiralari

TÜRK FİLMERİ HİNDİSTAN’DA
Öte yandan çift Hint televizyoncuların Meleklerin Mucizesi, ‘Mandıra Filozofu 1 ve 2, Oscar adayı filmimiz Kalandar Soğuğu, Tamer Karadağlı'nın oynadığı Pamuk Prens, Emre Altuğ'un oynadığı ve henüz vizyona çıkmamış Mezarcı filmi, Ömer Uğur'un yönetmenliğini yaptığı Guruldayan Kalpler, Yüksel Aksu'nun yönetmenliğini yaptığı Dondurmam Gaymak’ı satın aldığını açıkladı.

Loading...