Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Büyüküstün’ün meslek hayalleri şaşırttı
Tuba Büyüküstün’ün meslek hayalleri şaşırttı
Hırvatistan'da Türk dizileri ve sanatçılarına geniş yer ayıran Nova TV'de Mia Kovacic'in sunduğu Magazin programında Tuba Büyüküstün ile yapılan röportaj ekrana geldi.
Magazin 23 Ağustos 2016 - 09:56

Başta Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük hayran kitlesi bulunan Tuba Büyüküstün, çocukluk döneminin, çok sıradan, mutlu ve normal’ geçtiğini, ailesinin tek çocuğu, tek kızı olması nedeniyle kendisine çok değer verildiğini söyledi. Büyüküstün, öncelikle mühendis olmak istediğini daha sonra sanat eğitimi aldığını, daha sonra biyolog olmak istediğini anlatırken, “Neden?’ derseniz bilmiyorum. DNA’yı çok merak ediyordum. Aktris olmamın ‘kader’ olduğunu düşünüyorum. Ben oyunculuk yapmaya başladım. 2 yıl sonra oyuncu olmaya karar verdim” dedi.

TUBA BUYUKUSTUN, HIRVATISTAN'DAKI NOVA TV'NIN SORULARINI YANITLARKEN, COCUKLUGUNDA DNA'YI MERAK ETTIGI ICIN BIYOLOG OLMAYI ISTEDIGINI SOYLEDI. (FOTOGRAF:DHA)

TUBA BUYUKUSTUN, HIRVATISTAN’DAKI NOVA TV’NIN SORULARINI YANITLARKEN, COCUKLUGUNDA DNA’YI MERAK ETTIGI ICIN BIYOLOG OLMAYI ISTEDIGINI SOYLEDI. (FOTOGRAF:DHA)

EMMY ADAYLIĞI KONUSUNDA ARANMADIM

Tuba Büyüküstün, ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek’ten sonra 2004’te Emmy ödülüne aday gösterildiğini hatırlatarak, “Sizi aradıklarında ne hissettiniz?’ sorusu üzerine, “Bu çok garipti ama kimse beni aramadı. Eşim Twitter’de okudu haberi. Ve biz haberin kaynağını aramaya başladık. Haber doğru mu, yalan mı diye” konuştu.

TUBA BUYUKUSTUN, HIRVATISTAN'DAKI NOVA TV'NIN SORULARINI YANITLARKEN, COCUKLUGUNDA DNA'YI MERAK ETTIGI ICIN BIYOLOG OLMAYI ISTEDIGINI SOYLEDI. (FOTOGRAF:DHA)

Büyüküstün, bir soru üzerine eşi Onur Saylak ile yıllar öncesine dayanan arkadaşlığı bulunduğunu ifade ederek, “O her şeyden önce gerçekten iyi bir insan. Gerçekten güzel bir adam. Ve çok romantik. Paris’te evlendik çok romantikti” diye konuştu. Tuba Büyüküstün, 4 yaşındaki ikizleri Maya ve Toprak’a hangi değerleri öğretmeye çalıştığı sorusuna ise, “Benim için önemli olan insanın kendini tanımasıdır.

TUBA BUYUKUSTUN, HIRVATISTAN'DAKI NOVA TV'NIN SORULARINI YANITLARKEN,ESI ONUR SAYLAK'I COK ROMANTIK BIRI OLARAK NITELENDERDI. (FOTOGRAF:DHA)
Çünkü bizler her zaman kendimizden uzak duruyoruz. Biz başkalarını kendimizden daha iyi tanıyoruz. Önce kendimizi görmeliyiz, kendi yolumuzu keşfetmeliyiz” karşılığını verdi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.