Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Ünsal’dan ‘çöktük’ itirafı
Tuba Ünsal’dan ‘çöktük’ itirafı
Kürk Mantolu Madonna oyunuyla tiyatro severlerin karşısına çıkan Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından geride bıraktığımız akşam sergiledikleri oyunlarında başlarına gelen talihsizliği paylaştı.
Magazin 16 Aralık 2017 - 13:29

Gazeteci Mirgün Cabas’la sürdürdüğü evliliğinde zaman zaman magazin gündemini süsleyen Tuba Ünsal pek çok alanda boy gösteren bir isim… Şimdilerde Kürk Mantolu Madonna oyunuyla anılan Ünsal, sosyal medya hesabından geride bıraktığımız akşam sergilediği oyunda başlarına gelen talihsizliği paylaştı. Oyuna kısa bir süre kala teknik masanın çöktüğünü itiraf eden Ünsal şu satırları paylaştı: “Dün bizi yalnız bırakmayan seyircimize teşekkürler. Sizi biraz geç aldık içeriye çünkü bütün teknik masa çöktü. Artık merkür mü yoksa nazar mı bilemedik ama oyunumuzu iptal etmemek sizleri geri çevirmemek için tüm ekip müthiş bir çaba gösterdi… Dünkü oyunda bir ilk yaşadık her şey elle/manuel olarak yönetildi. Size çaktırmadık ama inanılmaz bir stres vardı arka tarafta. ‘Show must go on’ (Şov devam etmeli) dedik fakat ömrümüzden ömür gitti. Teknik masada oyunu Nisan yönetti. 1200 kişilik salonda bizi alkışlarınızla mest ettiniz herşeye değdi, iyiki varsınız.”