Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tugay Kerimoğlu Etkin Ünal’ı sildi!
Tugay Kerimoğlu Etkin Ünal’ı sildi!
25 senelik evliliklerini dostça bitirdiklerini açıklayan Etkin Ünal ve Tugay Kerimoğlu artık iki yabancı oldu. Boşandıktan sonra askıya aldığı Instagram hesabını tekrar aktif eden Tugay Kerimoğlu, iki çocuğunun annesi Etkin Ünal'ı sildi. Tugay Kerimoğlu'nun yaptığı bu hamle şaşkınlık yarattı.
Magazin 18 Ocak 2018 - 10:17

22 Aralık 2017 tarihinde ortak bir karar alarak  25 yıllık evlilikleri tek celsede bitiren eski Milli futbolcu Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal‘ın dostluğu da mazide kaldı. Fikir ayrılıkları nedeniyle boşanan ikili, dostça boşandıklarını söylese de eski eşler birbirine düşman kesildi.

TUGAY KERİMOĞLU 25 SENELİK EŞİNİ BİR KALEMDE SİLDİ!

Uzun zamandır sosyal medya hesabını askıya alan Tugay Kerimoğlu, geçen gün askıya aldığı hesabını tekrar aktifleştirdi. Instagram hesabını tekrar aktif hale getiren Tugay Kerimoğlu‘nun ilk hamlesi, iki çocuğunun annesi Etkin Ünal‘ı silmek oldu.

DOSTÇA BOŞANDIK DEMİŞTİ

Mahkeme salonu çıkışında basın mensuplarına “Etkin, hanımla dostça boşandık. Çocuklarımız için hâlâ görüşüyoruz, çocuklarımızın geleceğini planlıyoruz” açıklamasında bulunan Tugay Kerimoğlu‘nun yaptığı bu hamle kafalarda soru işareti bıraktı.

 

Son güncelleme: 13:46 - 18.01.2018