Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tugay ve Etkin evliliğini mimar bitirdi!
Tugay ve Etkin evliliğini mimar bitirdi!
Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu ile Etkin Kerimoğlu'nun (Etkin Ünal) 25 yıllık evliliği çocukları Berke ve Melisa'ya rağmen geride bıraktığımız yılın son günlerinde bitmişti.
Magazin 30 Ocak 2018 - 08:15

İkiliden Tugay Kerimoğlu, boşandıktan birkaç hafta sonra sosyal medya hesabından eski eşini silmiş ve takibi bırakmıştı. İkilinin bu ayrılıklarının ardından çok sayıda iddia ortaya atıldı. Bunlar arasında en dikkat çekenlerden biri de Tugay Kerimoğlu’nun 25 yıllık eşi Etkin Ünal’ı bir kadınla aldattığıydı. Taraflar konuyla ilgili açıklama yapmazken, Etkin Ünal’ın verdiği bir röportajda kullandığı “Tugay Kerimoğlu'nu değiştiren saçma sapan insanlar” lafının Tugay’ın sevgilisine bir gönderme olduğu şeklinde yorumlandı.

TUGAY’IN MİMAR SEVGİLİSİ

Neredeyse çeyrek asrı bulan bir evliliğin tek celsede bitmesinin ardından magazin kulisleri bu ayrılıkla ilgili iddialarla doldu taştı. Son zamanlarda çokça dillendirilen aldatma olayında ise kulislerde bir mimarın adı dolaşıyor. Tugay Kerimoğlu'yla uzun süreden beri görüşen bu mimar, Kerimoğlu’nun Suadiye'de yeni taşındığı evini yapmış. Hatta genç kadın, çiftin boşandıkları gün Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafın altına da “Ve kaptan gemiyi terk etti” yazmış.