Tuğba Ekinci’den Hande Yener’e gönderme

Star ekranlarında hafta içi her sabah canlı yayınlanan, Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in sunduğu Duymayan Kalmasın'ın konuğu Tuğba Ekinci oldu.

Tuğba Ekinci’den Hande Yener’e gönderme

Tuğba Ekinci, Hande Yener’in yeni sevgilisi Ümit hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Hande Yener’in, yeni erkek arkadaşı Ümit Cem Şenol'un “Tuğba Ekinci’nin eski erkek arkadaşı” olarak anılmasına kızması üzerine Ekinci, “Bu haberlere üzülmediğimi söyleyemeyeceğim…Kendisi özel ilişkim olmuş bir erkek değildir, gerçek olsa bile güzel erkekler benim için yalnızca birer objedir” dedi. Tuğba Ekinci, Hande Yener ile ilgili olarak “Hande ile her gün olmasa bile senede iki üç kere mesajlaşırız. Gazetecileri; ‘Tuğba Ekinci'nin eski erkek arkadaşı demeyin' diye uyarması oldukça garibime gitti. Hande’nin bu açıklaması beni istememesi anlamına gelir. Ben de onu istemiyorum o zaman” dedi.

İLGİLİ HABERTuğba'nın eski sevgilisi yazmayınTuğba’nın eski sevgilisi yazmayın

ÜMİT’İ TANIDIĞIMDA SAKALLARI BİLE YOKTU

Tuğba Ekinci, Ümit Cem Şenol hakkında da açıklamalarda bulundu: “Şov kadınları ile entel oyuncu erkeklerin bir arada görünmeleri doğru değildir. Adını ağzıma almak istemiyordum ama, Hande’nin yeni sevgilisi Ümit çok temiz kalplidir, ben tanıştığımda sakalları bile yoktu, kardeşim olarak gördüm onu hep.. Tanıştığımızda babasının yanında çalışıyordu. Tuğba Ekinci, “Sarhoş adamlarla yapamam; bana sporcu, kendine bakan bir adam lazım… Hande Yener şu anki erkek arkadaşıyla çok yakışıyor, ben çok beğeniyorum” açıklamalarında bulundu.

İLGİLİ VİDEOHülya'dan bikinili dansHülya'dan bikinili dans

HÜLYA AVŞAR DELİ GİBİ HAREKETLER YAPMIŞ

Tuğba Ekinci, Hülya Avşar’ın sosyal medyada iç çamaşırlarıyla spor yaparken ve havuz başında dans ederken çekilen fotoğrafları paylaşması üzerine şu açıklamalarda bulundu: “Hülya Avşar deli deli, ben henüz emekli olmadım hareketleri yapmış.” Ekinci şaşkınlığını şu sözlerle ifade etti: “Aaa delirmiş bu, böyle şeyler paylaşılır mı? Bence kendi vücudunu çekip fotoğrafın renk ayarlarını yaparken yanlışlıkla paylaşmış bu fotoğrafları…” Aynı zamanda, “Bir gün, olur da Hülya Avşar ile birlikte çalışırsak, ‘Bak bu hareketleri benim yanımda yapma, hoşlanmam böyle hareketlerden' diye kendisine de söylerim” açıklamasında bulundu.