Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay: Sert mizaçlı gibi görünsem de…
Tuğba Özay: Sert mizaçlı gibi görünsem de…
Şarkıcı ve eski manken Tuğba Özay, sosyal medya hesabı üzerinden yeni yaşınla ilgili bir paylaşımda bulundu.
Magazin 11 Şubat 2019 - 08:08

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Tuğba Özay, bu defa da yeni yaşıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Hayata dair satırlar paylaşan Tuğba şunları yazdı:

“Hayat; Doğum, yaşam ve ölüm arasında geçen bir süreç… Kimine çok kısa kimine çok uzun… Milyarlarca yıl içerisinde okyanusta bir kum tanesi aslında… Yani en uzunu bile çok kısa… Ve herkese sevinci de, hüznü de, vedayı da, sevdayı da veriyor yaşam… Herkesin yükü kendine ağır bu hayatta ve herkesin gözyaşı da aynı renk akıyor ister acıdan ister mutluluktan… Dünden beri gerek telefonla ulaşan gerekse sosyal medyadan yaşgünümü kutlayan, beni anımsayan, vefa gösteren tüm sevenlerime, dostlarıma, Tubistlerime çok teşekkür ederim. Mutluluktan ağlattınız beni, birçoklarına sert mizaçlı gibi görünsem de içimde çok duygusalımdır. Ve beni nasıl bir duygu fırtınasına sürüklediniz anlatamam. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Ben özel günlere çok önem verir, çocuklaşır, duygulanırım… Ne kadar büyüsem de… Büyümeyi seçmiyorum! Zaman istemsiz akıp gidiyor. Yapacak bir şey yok! Zaman bizden sonrakilere de, bugün doğan bebeğe de akıp geçecek. Önemli olan esenlikle, güzel anılarla, güzel insanlarla, sevgiyle, sevdiklerimizle geçirebilmek hayatı. Ve ne kadar canımız yansa da törpüleyebilmek yaşamın kötü taraflarını… Çünkü çocuk doğduk çocuksu öleceğiz. Yaşam bana bunu öğretti. Hepinizi seviyorum ve bana değer verdiğiniz için hepinize binlerce kez teşekkür ediyorum… Sevgimle kalın”