Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay yaptığı Deniz Gezmiş paylaşımıyla dikkat çekti
Tuğba Özay yaptığı Deniz Gezmiş paylaşımıyla dikkat çekti
Futbol eleştirmeni Rıdvan Dilmen'in yaptığı Deniz Gezmiş açıklamasının ardından sosyal medya adeta yıkıldı. Dilmen'in çıkışıyla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı bu paylaşımlardan biri de Tuğba Özay'a aitti.
Magazin 18 Aralık 2017 - 10:14

Eski model Tuğba Özay gündemi takip etmesiyle bilinen ünlü isimlerden… Sosyal medya hesabından siyasi mesajlar vermekten de geri durmayan Özay son olarak yaptığı paylaşımda Rıdvan Dilmen’in, Deniz Gezmiş açıklamasına göndermede bulundu. Gezmiş’in hırkasının fotoğrafını paylaşan Özay, altına da şunları yazdı:

tugba-ozay-ic

“Bu sabah sizleri Deniz Gezmiş'in hırkasıyla selamlamak istedim … Deniz olmak kolay değildir! Kolay değildir vatanın bölünmezliğini, birliğini savunurken emperyalizme karşı gelmek! Ve kolay değildir Amerika'nın 6. Filosunu topsuz, tüfeksiz denize dökmek! Ve hiç ama hiç kolay değildir idam sehpasını bile kendi ayaklarıyla itip “Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın halkların kardeşliği, kahrolsun emperyalizm” demek!”