Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay’ın ‘Pes Etme’ albümüne görkemli lansman
Tuğba Özay’ın ‘Pes Etme’ albümüne görkemli lansman
Tuğba Özay'ın 'Pes Etme' albümünün lansmanı Baltalimanı Portex' de gerçekleştirdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 18 Ağustos 2016 - 16:07

Başarılı şarkıcı Tuğba Özay tüm söz ve bestelerinin kendisine ait olduğu “Pes Etme” albümünün lansman gecesini birçok davetlinin katılımı ile Baltalimanı Portex’ de gerçekleştirdi. Unutulmaz gecede misafirler, kapı girişine serilen uzun bir kırmızı halıdan geçtikten sonra geceye özel hazırlanan salona geçtiler. Geceye magazin ve sanat camiasından birçok isim katılırken Elif Kaya, Tarık Mengüç, Ayhan Aşan ve radyocu Afrikalı Ali gibi ünlü isimlerde Tuğba Özay’ı bu özel gecesinde yalnız bırakmadı.

Tuğba Özay gecede misafirlere yeni şarkılarını seslendirmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özay ”inanılmaz derecede heyecanlıyım, bu gecede yanımda olan, bana yoldaşlık yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ünlü şarkıcı geceye özel  Öznur Kılıçarslan’ın  tasarladığı ve aynı zamanda ”pes etme ” şarkısının klibinde giydiği motorsiklet kostümü ile sahneye çıkacağını belirtirken, amacının bu tarz kıyafetlere alışık olmayanları  alıştırmak olduğunu söyledi.

tugbaozay

SOLARYUMDA AŞIRI YANINCA GELEMEDİ

Tuğba Özay  Lansman gecesi ile alakalı sözlerine şöyle devam etti:  ”Bu geceye onlarca kişiyle çok uzun bir süredir çalışıyoruz, hatta dün gece burada tekli bir koltukta yattım” dedi. Özay bu özel gece için kendisine söz veren fakat solaryumda aşırı derecede yandığı için gelemeyen Gönül Yazar’a da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ünlü Şarkıcı Röportajın ardından ”Pes Etme” albümünden şarkıları kendisini dinlemek için gelen misafirleri için seslendirdi. Özay’ın performansı davetlilerden tam not alırken Tuğba Özay’ın kostümü geceye damgasını vurdu.

Son güncelleme: 16:33 - 18.08.2016