Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özerk ve İrem Derici arasındaki şaşırtan yazışma
Tuğba Özerk ve İrem Derici arasındaki şaşırtan yazışma
Popçu Tuğba Özerk, sosyal medyadan atığı mesajla takipçilerini şoke etti.
Magazin 24 Nisan 2017 - 13:49

Tuğba Özerk, İrem Derici'nin yeni şarkısı ‘Tektaş’ın klibinden kısa bir bölümü paylaştığı videosunun altına yorum yaptı. İrem Derici'nin şarkısının nakaratında yer alan ‘Seviyorum ne önemi var’ sözleriyle paylaştığı videosunun altına Tuğba Özerk, “Hayırlı olsun İrocan, gönlüne göre olsun her şey” yazdı. İrem Derici'den yanıt gecikmedi.  Derici, Özerk'e “Sağol yavrum, çok naziksin” cevabını verdi. Tuğba Özerk ise bu karşılığa sosyal medyada minnettarlık anlamına gelen dua eden eller emojisiyle yanıt verdi.

irem-ic-2

TUĞBA ÖZERK, LİDER’İN ESKİ SEVGİLİSİ

Duymayan Kalmasın’ın özel haberine göre buraya kadar her şey normal gibi görünse de bu durum Tuğba Özerk'in İrem Derici'nin sevgilisi Lider Şahin'le geçmişte aşk yaşadığını bilenleri çok şaşırttı. Şubat ayında 5 aylık eşi Altan Nuh'tan olaylı şekilde boşanan Tuğba Özerk, önceki yıl Lider Şahin'le aşk yaşamış, baba Selami Şahin de “Gelinim hangi camiadan olursa olsun baştacımdır” diyerek bu ilişkiye destek vermişti.

irem-ic