Tuğba’nın eski sevgilisi yazmayın

Hande Yener önceki akşam yeni sevgilisi Ümit Cem Şenol’la el ele basının önüne çıktı. Mutluluk pozu veren şarkıcının, Şenol’un Tuğba Ekinci’nin eski sevgilisi olmasından rahatsız olduğu ve bunun dillendirilmesini istemediği ortaya çıktı.

Tuğba’nın eski sevgilisi yazmayın

EL ELE iLK POZU VERDiLER

Hande Yener bir aydır aşk yaşadığı ortaya çıkan yeni sevgilisi manken Ümit Cem Şenol'la objektiflerin karşısına el ele çıktı. Yener önceki gece Klein isimli gece kulübünden çıkarken objektiflere yansıdı. Bir gece önce Yener'in Cihangir'deki evine girerken görüntülenen ikilinin bir aydır aşk yaşadıkları öğrenildi.

Üç yıldır aşk yaşadığı Ozan Öğüt'ten geçen mayıs ayında ayrılan 42 yaşındaki Hande Yener'in yeni sevgilisi kendisinden 12 yaş küçük.

ESKi iLiŞKiSiNDEN RAHATSIZ

Hande Yener'in, yeni sevgilisi Şenol'un şarkıcı Tuğba Ekinci'yle bir dönem aşk yaşamasından rahatsız olduğu da ortaya çıktı. Yener'in Şenol'la görüntülendikten sonra bazı gazetecileri arayıp, “Lütfen haber yaparken Tuğba Ekinci'nin eski sevgilisi olduğu bilgisini yazmayın” diye ricada bulunduğu öğrenildi.

tugba-ekinci-1

PROGRAMDA GÖRÜP BEĞENMiŞTi

Tuğba Ekinci, Ümit Cem Şenol'u bir televizyon programında görüp beğenmiş, programa telefonla bağlanmış, yakışıklı mankene kur yapıp klip teklifinde bulunmuştu. İkili daha sonra Kuşadası'nda tatil yaparken objektiflere yansımıştı.

Loading...