Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğçe Kazaz’dan Sıla tweet’i
Tuğçe Kazaz’dan Sıla tweet’i
Tuğçe Kazaz sosyal medyada son zamanlarda hedef gösterilen ünlü sanatçı Sıla ile ilgili bir tweet yazdı.
Burcu ÖZEN
Magazin 16 Ağustos 2016 - 07:49

Türkiye’nin geçirdiği zor günlerde, son zamanlarda magazin gündeminin ise en çok konuşulan konusu Sıla’nın ‘demokrasi mitingi’ için yaptığı yorum oldu. Adeta okların hedefi haline gelen Sıla’ya Aylin Aslım, Hülya Avşar gibi birçok ünlü isimden sonra Tuğçe Kazaz’dan da destek geldi.

7 Ağustos’ta gerçekleşen demokrasi mitingine milyonlar akın etti. Pek çok ünlü ismin de katıldığı miting için “Darbeye karşıyım ama Yenikapı'daki şova katılmayacağım” açıklaması yapan Sıla, gündemi değiştirdi. Hatta sanatçının konserleri birer birer iptal edildi. Halkı ikiye bölen bu açıklama sonra Sıla, sözlerimin arkasındayım diyerek dik bir duruş sergiledi. Ünlülerden de ünlü sanatçıya destek veren de oldu, tepki gösteren de…

KADINA KÜFÜR EDENE…

tugce

Siyasi açıklamaları ve sivri çıkışlarıyla bildiğimiz Tuğçe Kazaz, ünlü sanatçı hakkında bir tweet attı. “Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim okunurken, Sıla’ya yani bir kadına küfür edene sahip çıkanları, kendi vicdanlarına havale ediyorum. iyi geceler” yazarak tepkilerin ağır olduğuna dikkat çekti.

İLGİLİ HABERDavut Güloğlu'ndan Sıla'ya canlı yayında küfürDavut Güloğlu’ndan Sıla’ya canlı yayında küfür

İLGİLİ HABERHülya Avşar Sıla ile ilgili açıklamada bulunduHülya Avşar Sıla ile ilgili açıklamada bulundu