Sözcü Plus Giriş

Tülin Şahin İngiltere’de büyüledi

Londra Moda Haftası'na katılan tek Türk markası Barrus'un baş mankeni Tülin Şahin, podyumda şov yaptı. Şahin, güzelliğiyle izleyenleri kendisine hayran bıraktı

Güncellenme: 00:28, 22/02/2017
Tülin Şahin İngiltere’de büyüledi

Barrus'un Türk tasarımcıları Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan, 35 parçadan oluşan Sonbahar/Kış 2017-18 koleksiyonlarını yaklaşık bir hafta boyunca moda dünyasının nabzının attığı Londra Moda Haftası kapsamında tanıttılar.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

TÜRKİYE’DEN KATILAN TEK MARKA

Moda dünyasının dört önemli durağından biri olan London Fashion Week (Londra Moda Haftası) 17 Şubat'da start vermişti. Londra Moda Haftası'nın 4. gününde Türkiye'den katılım gösteren tek Türk markası Barrus, tasarımlarını görücüye çıkardı.

İlginizi ÇekebilirTülin Şahin, makyajsız haliyle büyülediTülin Şahin, makyajsız haliyle büyüledi

35 PARÇALIK KOLEKSİYON BEĞENİLDİ
Barrus'un baş tasarımcısı Neslişah Yılmaz ve tasarımcı Nur Çağlayan, ilhamlarını eski dünyanın 7 harikasından biri olarak kabul edilen ‘Babil'in Asma Bahçeleri'nden aldı. Antik dünyada, Mezopotamya'nın en büyülü dönemlerine tanıklık eden Babil mimarisinden ve dönemin tasvirlerinden ilhamla yaratılan 35 parçalık koleksiyonda, mavi, yeşil, mürdüm, siyah ve beyazın aratonları kullanıldı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

ŞAHİN’E TAM NOT VERİLDİ

Barrus defilesinin baş mankeni ise Tülin Şahin’di. Açılışı derin yırtmaçlı mavi şifon ve dantelden oluşan bir elbiseyle yapan Şahin kapanışı ise beyazlar içinde gerçekleştirdi. Ünlü manken büyük beğeni toplarken, fiziği ve profesyonelliğiyle göz kamaştırdı.