Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tulumlu Gülşen Didim’i salladı
Tulumlu Gülşen Didim’i salladı
Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki bir açık hava diskosunda sahne alan şarkıcı Gülşen, sevilen şarkılarıyla coşturdu.
Magazin 4 Ağustos 2016 - 11:25

Geçtiğimiz aylarda uzun süredir birlikte olduğu aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu’yla evlenen ve üç aylık hamile olan Gülşen, iyice belirginleşen karnına rağmen şarkılarını söylerken bir an olsun yerinde durmadı.

gulsen-ic-6

Didim’in gözde eğlence mekanlarından biri olan Altınkum Mevkii’nde hizmet veren açık hava diskosu Club Medusa, ünlü sanatçı Gülşen’i ağırladı. Kocası Ozan Çokaloğlu’yla birlikte sahne alan Gülşen, sevenlerine eğlenceli bir gece yaşattı. 3 aylık hamile olan Gülşen’in karnının ise iyice belirginleştiği görüldü.

gulsen-ic-7

Hareketli parçalar söyleyen Gülşen, bol bol dans şov yaptı. Gülşen, hamile olmasına rağmen bir an olsun yerinde durmadığı dans performansıyla sevenlerinden tam puan aldı. Siyah geniş bir tulum giyen ünlü sanatçıyı dinlemeye yaklaşık 2 bin kişi geldi.

gulsen-ic

İki saat boyunca sahnede kalarak hayranlarına keyifli bir gece yaşatan Gülşen, şarkı söylerken; eşi DJ Ozan Çolakoğlu ise DJ kabininden şarkılara eşlik etti.

gulsen-ic-9