Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Turabi Çamkıran kimdir? Eski Survivor şampiyonu Turabi’nin hayatı…
Turabi Çamkıran kimdir? Eski Survivor şampiyonu Turabi’nin hayatı…
Turabi Çamkıran Survivor'ın en dikkat çeken yarışmacılarından. Heyecanla takip edilen yarışmanın takipçileri Turabi Çamkıran'ın hayat hikayesini merak ediyor. Survivor’ın geçmiş sezonlarında hırsı ve gücü ile şampiyonluğu kucaklayan Turabi Çamkıran kimdir?
Magazin 8 Mart 2018 - 11:15

Survivor’da daha önce de yarışan ve birinciliği bulunan Turabi Çamkıran kimdir? Survivor All Star Turabi Çamkıran’ın hayatına dair detaylar birçok Survivor izleyicisi tarafından ilgiyle araştırılıyor. Survivor Turabi daha önce Survivor 2014 ve 2015'te mücadele etmişti. İşte eski şampiyonun hayatı…

SURVİVOR TURABİ KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli'de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin'de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

turabi-camkiran-kimdir_4_3_1518959601

EĞİTİM İÇİN TAYLAND'A GİTTİ

Türkiye'de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland'a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor. Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?' yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014’e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star’a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.