Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Survivor Turabi nereli?
Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Survivor Turabi nereli?
Survivor şampiyonları arasında bulunan Turabi Çamkıran kimdir? Survivor All Star takımında yer alan Turabi Çamkıran kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor şampiyonu hakkında merak edilenler...
Magazin 20 Şubat 2018 - 10:41

Survivor’ın geçmiş sezonlarında hırsı ve gücü ile şampiyonluğu kucaklayan Turabi Çamkıran kimdir? Turabi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen izleyiciler internet üzerinden “Turabi kaç yaşında ve nerede doğdu? araması yapıyorlar. İşte Survivor All Star yarışmacısı Turabi’nin merak edilen özellikleri…

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli'de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin'de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

Türkiye'de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland'a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor.

turabi-icjpg

Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?' yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014’e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star’a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.