Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkan Şoray gözyaşlarını tutamadı
Türkan Şoray gözyaşlarını tutamadı
Kartal'da bulunan bir  AVM’de yer alan Avşar Sineması’nın bir salonuna ünlü sanatçı Türkan Şoray’ın ismi verildi.
Emre ÇEVİK
Magazin 30 Kasım 2018 - 09:30

Türkan Şoray, önceki gün Anadolu Yakası’nda bulunan bir AVM’nin içerisinde yer alan sinema salonunun açılışını yaptı. Avşar Sinemaları’nda 5. salona Türkan Şoray adı verildi. Açılışa Avşar Sineması'nın kurucusu Şükrü Avşar ile birlikte katılan Türkan Şoray, salona kendi adının verilmesinden gurur duyduğunu ifade etti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Kurdele keserek salonun açılışını gerçekleştiren Şoray, hayranlarının fotoğraf isteklerini de kırmadı. Türkan Şoray bir anda izdihamın arasında kaldı. Kurdele kesip çok mutlu olan, yüzünden gülücükler eksik olmayan Türkan Şoray, Çağan Irmak'ın merakla beklenen filmi ‘Bizi Hatırla’yı izleyerek göz yaşlarını tutamadı. Filmin ardından Şoray, “Ne kadar ağlamayacağım desem de. İnanılmaz duygusaldı. Tam bir Çağan Irmak filmi olmuş. Böyle usta bir yönetmenin filmini benim adımı taşıyan salonda seyretmek benim için çok mutluluk verici oldu.
turkansoray

Son güncelleme: 09:35 - 30.11.2018