Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye ezdi geçti! Survivor enternasyonel yarışmasında neler oldu?
Türkiye ezdi geçti! Survivor enternasyonel yarışmasında neler oldu?
Survivor 2018 her bölümü ile izleyicileri ekran başına bağlıyor. Gönüllüler yine yükselişte. Survivor İpek itiraf etti "Açlıktan kafayı yemiş bir durumdayız". Survivor Melih'in sakatlığının ardından Ramazan fenalaştı, Merve sakatlandı... Survivor'da klasik haline gelen Türkiye Romanya karşılaşmasına All Star mı Gönüllüler mi çıktı? Ödülü hangi ülkenin takımı aldı? İşte Survivor son bölüm özeti..
Magazin 11 Mart 2018 - 00:11

Survivor All Star-Gönüllüler yarışı tam gaz devam ediyor. Gönüllüler açlığın yanı sıra kendi içindeki tartışmalarla mücadele ediyor. Acun Ilıcalı, geçen bölümde sakatlanan Melih’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Hakan-Ramazan, Anıl-Cumali arasında son bölümde tartışmalar çıkıyor. Bu haftanın ödül oyununda neler oldu, hangi takım kazandı? İşte Survivor All Star-Gönüllüler yarışmalarında yaşananlar ve Survivor son bölüm özeti…

GÖNÜLLÜLER KAYBETMEKTEN YORULDU

İpek: Kuiz oyununa o kadar rahat çıktık ki.. Açlıktan kafayı yemiş bir durumdaydık. Kızları tercih ettim aynı barakada kalıyoruz çünkü.

Hakan: Burada bir Rumen ve Yunan takım varmış görmedik. İnşaallah kazanır ve onlarla rekabet ederiz.

Nevin: Utanıyorum artık kazanalım. Odaklanma problemi yaşıyoruz. Aç kalayım ama kazanalım hayat memat meselesi. Biz ne kadar kaybedersek edelim kazanmaya çalışıyoruz. Elimizle onlara vermekten sıkıldım.

Funda: Ünlüler ödüle Gönüllüler adasına lafını duymaktan sıkıldım.

Anıl: Takım mağlup da olsa galip de gelse ben elimden yaparım. Elbet takım toparlanacaktır.

Acun Ilıcalı: Melih’in sakatlığı tahminimizden ciddi. Riskli bir durum var. Zor günler geçiriyorsunuz. Survivorda en çok zorlanana takımsınız. Hakan dönmek üzere ama Melih’in durumu ciddi. Karşı takıma moral bozucu konuşabilirsiniz ama fiziki bir hareket yok.

 

Anıl: Çıkışa geçebilecek miyiz? Rumenlerle oynamak istiyoruz. Ödüle de ihtiyacımız var. Umarım bugün çıkışı başlatırız.

Acun: Dokunulmazlık oyununa yakın bir oyun ile birlikteyiz. Bu oyunu kazanan Rumen takım ile yarışacak. Kazanan takımın ödülü hamburger, kafes patates kızartması. Pakuru görüyorsunuz finalde topları sepete atıyorsunuz. 10 sayı yapan kazanır.

Oyun sırasında Yağmur ile Ümit Karan arasında tartışma yaşandı. Yağmur tezahürat ederken Ümit Karan ile çapıştı. İki takım gerildi.

 

All Star: 10 Gönüllüler: 7 Ödül All Star’ın oldu. All Star Rumen takımı ile karşılaşacak. Funda takımı yeniden kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı. Takım arkadaşları teselli etti.

funda

Oyunun sonunda Ramazan fenalaşarak ambulansa kaldırıldı.

survivor-1

 

Funda: Biz yine fırsatı değerlendiremedik.

Anıl: Fikir alışverişi yapalım odaklanma sorunu yaşıyoruz. Yiyip de gidelim.

Hakan: Bizim gibi bir takım doymaya değil kazanmaya gitmeli. Yazıklar olsun bana hiçbir şey yapamıyorum. Yemek her şeyden değerli.Dokunulmazlıktan da değerli. Herkes sakin olmalı. Yemeğini paylaşmayan sevincini mi paylaşacak. Lafa gelince her şey fırtına oyuna gelince püf.. Bu takımda iyi bir yarışmacı yok.

Anıl: Başta bir gerginlik yaşadık. Olmaması uzamaması gereken bir şeydi. Ondan sonra oyunu kaybetmeye başladık. Cumali ile sıkıntım yok. Fevri çıkışları oluyor.

Hakan: Boynumdan bile oynayamıyorum. Bari destek veriyim diyorum o da olmuyor. Ramazan kimi almak istersin diyorsun farketmez diyor. Trip atıyor.

 

Cumali: Oyun alanına gidiyoruz. All Star ayrılmıyor biz de ayrılmayalım diyorlar. E konuşmuyoruz kös kös oturmanın alemi var mı? Defalarca söyledim bir şey söylesem he deyip geçiyorlar. Topluma sunduğu fikri yapmıyor. Eğer sunuyorsan bir şey sen de yapmak zorundasın.

Anıl: Sakince konuşalım.

Cumali: Konuşmak istemiyorum.

Anıl: Cumali diyorki kimse beni dinlemiyor. Bana da dediler sen de arkanı dönüp oturuyorsun o zaman ben de size döner otururum. Çok duygusallaştığı zaman onunla konuşamıyorsun. Samimi olacağız bir şart yok.

SURVİVOR ENTERNASYONEL’DE TÜRKİYE-ROMANYA KARŞI KARŞIYA

Acun: Yeni bir Türkiye-Romanya oyununa hoş geldiniz. Kazanan takımı mükemmel bir restorana götürüyoruz. İki takıma oyun başlamadan sürprizimiz var. Ballı miksler geliyor. İhtiyacınız olan enerjiyi getirdik. Parkuru görüyorsunuz. Bu sene ilk kez burada yarışacaksınız havuzdan geçip sapanla hedefleri vuracaksınız.

Merve-Larisa karşılaşmasında Merve sakatlandı ‘Çok kötüyüm’ diyerek gözyaşlarına boğuldu. ‘Nedir bu üzerimdeki karabasan?’ diyerek isyan etti.

merve

Türkiye: 10 Romanya: 4 | Ödülün kazananı Türkiye oldu.

Acun: 13 galibiyet Gönüllüler’e karşı, Rumenlere karşı galibiyetler var. Takım tam havasını buldu.