Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin konuştuğu YouTuber Banu Berberoğlu, ayda 42 bin TL iddiasını yalanladı
Türkiye’nin konuştuğu YouTuber Banu Berberoğlu, ayda 42 bin TL iddiasını yalanladı
Youtube hesabından sevgilisi Mehmet'le geçirdiği anlardan kesitleri takipçileriyle paylaşan Banu Berberoğlu, aralık ayında Youtube'den 42 bin TL kazandığı iddiasını yalanladı.
Magazin 1 Şubat 2018 - 20:10

YouTuber Banu Berberoğlu, hipnoz eden konuşmasıyla sosyal medyanın yeni fenomeni oldu. Sevdiği makyaj malzemelerini, en çok yediği abur cuburları ve sevgilisi Mehmet’le geçirdiği anlardan kesitleri takipçileriyle paylaşıyor.

HAYRETTİN’LE VİDEO ÇEKTİLER

Kısa sürede üne kavuşan Banu Berberoğlu ve erkek arkadaşı Mehmet için komedyen Hayrettin Trabzon’a geldi. Hayretin, genç çift ile kanalında yayınlanmak üzere video çekti. Hayrettin’in videosu kısa sürede 1 milyona yakın kişi tarafından izlendi.

5a7315abc03c0e280c76fd65

42 BİN TL KAZANDIĞI İDDİASINI YALANLADI

Sosyal medyada kendi adına açılan sahte hesaptan yapılan “Siz benimle dalga geçtiniz ama bugün bugün Youtube’dan hesabıma 42 bin TL yattı” açıklamayı yalanlayan Berberoğlu, “Para kazanıyorum ama Youtube kuralları gereği ne kadar kazandığımı açıklayamam” ifadelerine yer verdi.

İşte Banu Berberoğlu’nun o paylaşımı;

youtuber-banu-berberoglu-ayda-42-bin-tl-10519041_3143_m