Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin sosyal medya şovu! Stolk, 2. sezona Ümit Erdim’le başlıyor
Türkiye’nin sosyal medya şovu! Stolk, 2. sezona Ümit Erdim’le başlıyor
Hayatın içinden olayları samimi ve eğlenceli bir dille ele alan Stolk ekibi, 1 yılda iki buçuk milyon aboneye ulaşmış ve toplumun her kesiminden insanın sevgisini kazanmıştı. 160 videosunu Youtube ve Facebook gibi büyük platformlar üzerinden yayınlayan Stolk, Ümit Erdim ile ikinci sezonuna başladı.
Magazin 6 Ocak 2018 - 18:59

İlk videosunda kendisiyle dalga geçerek kendini Stolk'layan Ümit'i, sanatçı dostları ve internet fenomenleri de yalnız bırakmadı. İrem Derici, Ziynet Sali, Pascal, İbrahim Büyükak, Derya Şensoy, Danla Biliç, Orkun Işıtmak, Berkcan Güven, Hayrettin gibi ünlüler Ümit'in Stolk'u sunmasına ne kadar “sevindiklerini” eğlenceli bir şekilde anlattı.

stolkkk

Bu güne kadar onlarca markayla iş birliği yapan Stolk, 15 kişilik bir yazar ekibi tarafından yazılıyor. Stolk ekibi ünlü konukları, muhabirleri, müzikalleri, skeçleri, haberleri ve eğlenceli videolarıyla yeni sezona hazır.