Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları. Tutsak oyuncu kadrosunda kim kimdir? Tutsak oyuncuları ve geçmişteki işleri
Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları. Tutsak oyuncu kadrosunda kim kimdir? Tutsak oyuncuları ve geçmişteki işleri
Kanal D'nin İddialı dizisi Tutsak' başladı. Tutsak ne zaman yayınlanıyor? Dizinin başrollerinde Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Caner Şahin, Mustafa Uzunyılmaz ve Ayda Aksel var. Dizide kim kimdir?Dizi hangi gün saat kaçta? Dizinin konusu ne? Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? En çok dikkat çeken isimlerden biri Caner Şahin oldu. Kadroda usta isimler de var. İşte dizi ile ilgili tüm ayrıntılar...
Magazin 5 Eylül 2017 - 10:07

Tutsak oldukça iddialı bir giriş yaptı! Dizi hangi kanalda saat kaçta? Dizinin başrol oyuncuları kim? Kim kimdir? Dizi ne zaman başladı? Tutsak dizisi hız kesmeden devam ediyor. Oyuncular ve karakterleri ile ilgili haberleri dizi açıklamamızda bulabilirsiniz. Dizinin künyesi belli oldu mu? Dizinin türü ne? Merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası… İşte Tutsak Dizisi’nin konusu ve oyuncu kadrosu. Dizinin yayın tarihi de belli oldu. Tutsak Salı akşamları ekrana gelecek. Eşi tarafından bir evin içerisine zorla kapatılan ve orada yaşam mücadelesi veren bir kadının karşı komşusu tarafından kurtarılma hikayesinin işlendiği Tutsak Dizisi’ne dair tüm detaylar ve daha fazlası

TUTSAK DİZİSİ FRAGMANI


DİZİNİN KONUSU

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah'ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi'nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah'ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi'nin yanında şoförlük yapan Bahadır'ın ona uzattığı yardım eli, Elif'in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan'ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır'ın onu koruma çabası bütün okların Elif'e dönmesine yol açar.

Elif, “Tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

TUTSAK DİZİSİ OYUNCU KADROSU

PAMİR PEKİN SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Pamir Pekin (Kenan):

31 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Güzel Çirkin, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri ve son olarak İlişki Durumu Karışık dizilerinde rol almıştır.

gulper

Gülper Özdemir (Elif):

1990 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.76 boyunda ve 57 kilodadır. Akrep burcu olan oyuncunun gözleri kahverengidir. ABD Truman State Universty’de üniversite eğitimini tamamlamıştır. Fahriye Evcen’e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Özdemir Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakterine hayat vermiştir.

Caner Şahin (Bahadır):

caner-sahin

Kadir karakteri Kemal ve Nilgün’ün tek oğludur. Kemal oğlu için ne kadar çabalamaya çalışsa da Kadir’in gençliği baba yoksunluğu ile geçer. Kadir’in hayatını Mert İpekçi yaşamıştır. Kadir Mert’in kendisinden çaldığına inandığı her şeyi geri almaya ant içer.

Ayda Aksel (Leman):

ayda-aksel

31 Ekim 1962 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Akrep burcu olan oyuncu Zengin Kız Fakir Oğlan, Behzat Ç, Poyraz Karayel ve Kördüğüm gibi dizilerde rol almıştır.
seray-gozler

Seray Gözler (Sevim):

27 Eylül 1971 Adana doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Süper Baba dizisinde Şule karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde Süheyla karakterine hayat vermiştir.

ozcan-varayli

Özcan Varaylı (Enver):

murat-balci

Murat Balcı (Murat):

13 Temmuz 1987 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. 1.74 boyunda ve yengeç burcu olan oyuncu Onur Mermem ile evlidir. Beni Affet, Esaretim Sensin gibi dizilerde rol almıştır

yagmur-ozbasmaci-mermer

Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas):

13 Temmuz 1987 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. 1.74 boyunda ve yengeç burcu olan oyuncu Onur Mermem ile evlidir. Beni Affet, Esaretim Sensin gibi dizilerde rol almıştır

ceyda-kasabali

Ceyda Kasabalı (Derin):

3 Ocak 1987 İstanbul doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. Fırat Albayram ile evlidir. Yunus Emre Aşkın Yolcuğu dizisinde Zahide karakterini canlandırmıştır. Kendisini daha çok Yılanların Öcü ve Babam Sağolun dizilerinde göstermiştir

gunes-emir

Güneş Emir (Bennu):

19 Mayıs 1985 İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu su ürünleri bölümünü okumuş ve başarıyla tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Konservatuarında eğitimine devam etmiştir. O Şimdi Asker filminde başrol oynamıştır. Deniz Yıldızı dizisinde ismini duyurmuştur. 1.72 boyunda ve 54 kilodadır.

cagdas-tekin

Çağdaş Tekin (Okan):

3 Mayıs 1987 İzmir’de dünyaya gözlerini açan oyuncu 1.80 boyunda ve 72 kilodadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Yedi Güzel Adam dizisinde Ali Kutlay karakterini canlandırmıştır.

mehmet-gurhan

Mehmet Gürhan (Mehmet):

mustafa-uzunyilmaz

Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)

2 Haziran 1960 Trabzon doğumlu oyuncu İstanbul Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Geniş Aile dizisindeki rolüyle tanınmaktadır. Böyle Bitmesin, İncir Receli, Patron Mutlu Son İstiyor, Zaman Makinesi 1973, Bir Varmış Bir Yokmuş ve Geniş Aile Yapıştır gibi projelerde yer almıştır.

TUTSAK DİZİSİ KÜNYE

Yapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse
Yönetmen: Serhan Şahin
Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan
Senaryo: Gürkan Tanyas
Görüntü Yönetmeni:Müslüm Şahin
Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci
Müzik: Kerem Türkaydın

Son güncelleme: 10:03 - 10.10.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.