Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarık başını türlü belalara sokuyor! Tutunamayanlar 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tutunamayanlar 4. son bölüm izle
Tarık başını türlü belalara sokuyor! Tutunamayanlar 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tutunamayanlar 4. son bölüm izle
Tutunamayan dizisi 4. bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Başrollerini Doğu Demirkol, Zafer Algöz ve Ece Çeşmioğlu'nun paylaştığı Tutunamayanlar 4. son bölümde; İrem’e iş kuracağını söyleyen Tarık, iş kurmak için gerekli parayı bir türlü bulamaz. Para bulabilmek için başını yine türlü belalara sokar. Tutunamayanlar 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Tutunamayanlar 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı...
Magazin 4 Şubat 2020 - 22:45

Tutunamayanlar dizisinin 4. bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin son bölümünde; Kafeyi geliştirmek için canla başla çalışıp yenilikler düşünen İrem, bulduğu yeni bir fikrini Hikmet'e açar. İşte Tutunamayanlar 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

TUTUNAMAYANLAR 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

TUTUNAMAYANLAR SON BÖLÜM FRAGMANI

TUTUNAMAYANLAR 4. BÖLÜM İZLE

TUTUNAMAYANLAR 4. BÖLÜM ÖZET

İrem'e iş kuracağını söyleyen Tarık, iş kurmak için gerekli parayı bir türlü bulamaz. Para bulabilmek için başını yine türlü belalara sokar. İlhan küsüp gitmiştir. Tarık ve Lütfü'ye küsüp giden İlhan'ı bulmaya çalışır.

Kafeyi geliştirmek için canla başla çalışıp yenilikler düşünen İrem, bulduğu yeni bir fikrini Hikmet'e açar. Öğrencilere verdiği yurt sözünü tutamayan Hicabi, veliler tarafından çocuklarını okuldan almakla tehdit edilince hemen bir plan kurar. İki gün boyunca kimseye karışmayacağına dair söz veren Cemile, başına geleceklerden habersizdir.

 

Son güncelleme: 08:16 - 05.02.2020