Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tutunamayanlar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tarık, Belgin’i kaçırıyor! Tutunamayanlar 5. son bölüm izle
Tutunamayanlar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tarık, Belgin’i kaçırıyor! Tutunamayanlar 5. son bölüm izle
Tutunamayanlar dizisinin 5. bölümü bu akşam yayınlandı. Beğeniyle takip edilen absürt komedi türündeki dizinin son bölümünde; Tarık’ın Belgin’i kaçırdığını öğrenen Cemile sinirlenir ve Tarık’ı evden kovmaya karar verir. İşte Tutunamayanlar 6. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.
Magazin 11 Şubat 2020 - 23:00

TRT ekranlarının sevilen dizisi Tutunamayanlar’ın 5. son bölümü bu akşam yayınlandı. Tutunamayanlar’ın son bölümünde; İş kurmak için Belgin'den para alan Tarık, ne iş kuracağına bir türlü karar veremez. İş fikirleri düşünürken paranın bir kısmını harcayan ekibimiz hangi sektörde karar kılacak? Peki Tutunamayanlar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Tutunamayanlar 6. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

TUTUNAMAYANLAR 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


TUTUNAMAYANLAR SON BÖLÜM FRAGMANI

TUTUNAMAYANLAR 5. SON BÖLÜM İZLE

TUTUNAMAYANLAR 5. BÖLÜM ÖZETİ

İş kurmak için Belgin'den para alan Tarık, ne iş kuracağına bir türlü karar veremez. İş fikirleri düşünürken paranın bir kısmını harcayan ekibimiz hangi sektörde karar kılacak? Tarık'ın Belgin'i kaçırdığını öğrenen Cemile sinirlenir ve Tarık'ı evden kovmaya karar verir. Cemile'nin alt katını kiralayan Hicabi'nin artık yepyeni bir derdi vardır. Evine eşya bulmak…

Self-servis girişimi başarısızlıkla sonuçlanan İrem kafe için yeni tasarım fikirleri geliştirir. Kafeye gelen eski bir arkadaşı ise İrem'i bir hayli zor duruma sokacaktır.

Son güncelleme: 07:56 - 12.02.2020