Tutunamayanlar 8. yeni bölüm fragmanı: Bu çocuğa karşı bir şey hissediyor musun? (Tutunamayanlar 7. son bölüm izle)

Tutunamayanlar dizisi bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümün ardından Tutunamayanlar 8. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Absürt komedi türündeki dizinin son bölümünde, İrem’in görüşmeme kararı sonrası onun gönlünü almaya çalışan Tarık, yeniden dergi işine sarılır. Tüm mahalleli seferber olup dergiyi çıkarabilmek için Tarık’a yardım eder. Fakat Tarık’ı kapıda başka zorluklar beklemektedir. İşte Tutunamayanlar 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

Tutunamayanlar 8. yeni bölüm fragmanı: Bu çocuğa karşı bir şey hissediyor musun? (Tutunamayanlar 7. son bölüm izle)

TRT ekranlarının sevilen dizisi Tutunamayanlar bu akşam 7. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Tutunamayanlar son bölümünde; Tarık'a kırgın olan İrem, Tarık'ın gönlünü almasına izin verecek mi? Tarık, İrem'e kendini affettirebilecek mi? Yıldırım düştükten sonra Hicabi'nin davranışlarında değişimler görülür. Hicabi, garip davranmaya başlar. İşte Tutunamayanlar 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası…

TUTUNAMAYANLAR 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

TUTUNAMAYANLAR SON BÖLÜM FRAGMANI

TUTUNAMAYANLAR 7. SON BÖLÜM İZLE

TUTUNAMAYANLAR 7. BÖLÜM ÖZETİ

İrem'in görüşmeme kararı sonrası onun gönlünü almaya çalışan Tarık, yeniden dergi işine sarılır. Tüm mahalleli seferber olup dergiyi çıkarabilmek için Tarık'a yardım eder. Fakat Tarık'ı kapıda başka zorluklar beklemektedir. Edebiyat dünyasının ileri gelenleriyle zıtlıklar yaşayan Tarık'ı bu bölümde zorlu kapışmalar beklemektedir.

Tarık'a kırgın olan İrem, Tarık'ın gönlünü almasına izin verecek mi? Tarık, İrem'e kendini affettirebilecek mi? Yıldırım düştükten sonra Hicabi'nin davranışlarında değişimler görülür. Hicabi, garip davranmaya başlar. Ondaki bu değişimleri gören mahalleli ne yapacak? Onu bu haliyle kabullenebilecekler mi?