Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuvana Türkay patladı: ‘Ağzımla, burnumla iş almıyorum’
Tuvana Türkay patladı: ‘Ağzımla, burnumla iş almıyorum’
Oyuncu Tuvana Türkay bir süre önce estetik operasyon geçirmeden önce çekilmiş olduğu fotoğraflarla gündeme gelmiş ve çok sayıda haberi yapılmıştı.
Magazin 26 Kasım 2017 - 13:33

27 yaşındaki Türkay gündemden inmeyen bu konuyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Posta’dan Oya Çınar’a verdiği röportajlarda çıkan haberlerden rahatsızlık duyduğunu belli eden bir dil kullanan Tuvana Türkay şu yanıtları verdi:

Burnunuz dışında estetiğiniz var mı?

“Estetiksiz olsa Tuvana Türkay diye biri olmayacaktı” diyenler bile var! Bu bakış açısını anlayamıyorum. Benim eski burnumla üç başrolüm var. Bunu nasıl açıklıyorlar? Dokuz yaşından beri çalışıyorum. Yüzümle, ağzımla, burnumla iş almıyorum. Öyle olsa sokaktaki 10 kızdan sekizi oyuncu olurdu. Ben yetenekliyim. Şunu artık bir kabul etsinler lütfen! Öğrenmeye doyamıyorum. Çalışıyorum, çabalıyorum… Beni baltalamaya çalışmasınlar. Beni buralardan vuramazlar, o kadar güçsüz değilim. “Başka estetiğim yok” desem kime ulaşacak? “Var” desem kim tatmin olacak?

tuvana 1

Estetik yaptırdığınızda da ilk kendiniz duyurmuşsunuz galiba?

Aynen öyle. Hiç önemsemediğim ve kesinlikle saklanmayacak kadar basit bulduğum bir konu. Hatta, “Burnumu yaptırdım” diye çocuk gibi sevinerek söylediğimi hatırlıyorum. İnsanlar konuşmayı sever. O yüzden ağızları ve dilleri var. Ama yapılan yorumları gereksiz buluyorum. Bunları dert edecek zamanım da yok. İnanın çalışmaktan o kadar yoruluyorum ki. 20 yıl sonra buruş buruş olabileceğim ihtimaliyle huzursuz olmak bir yana, setten geldiğimde makyajımı bile zar zor temizliyorum.

tuvana

Etkileniyor musunuz bu yorumlardan?

İnsanlar konuşmayı sever. O yüzden ağızları ve dilleri var. Ama yapılan yorumları gereksiz buluyorum. Bunları dert edecek zamanım da yok. İnanın çalışmaktan o kadar yoruluyorum ki. 20 yıl sonra buruş buruş olabileceğim ihtimaliyle huzursuz olmak bir yana, setten geldiğimde makyajımı bile zar zor temizliyorum.

tuvana-turkay-ic-3
Son güncelleme: 07:27 - 27.11.2017