Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuvana’nın Alper aşkı görüntülendi
Tuvana’nın Alper aşkı görüntülendi
Oyuncu Tuvana Türkay, Kasım 2016'da Fnerbahçe maçını Alper Potuk'un 7 numaralı formasıyla tribünden izlemiş, daha sonra hakkında çıkan aşk haberlerini ise kesin bir dille yalanlamıştı.
Magazin 26 Nisan 2017 - 10:53

İkili, önceki akşam Arnavutköy Şanda Tiryaki Ocakbaşı restoranda yemekteydi. Baş başa romantik bir akşam yemeği yiyen çift, gazetecilerin geldiğini öğrenir öğrenmez mekanın üst katına çıkış yaptı. Mekanda yaklaşık 3 saat kalan ikili, birlikte görüntü vermemek için mekandan ayrı ayrı çıkış yaptı. Mekandan ilk çıkan Alper Potuk oldu.

tuvana-turkay-ic-6

Son model Ferrari’siyle mekandan ayrılan Potuk, sevgilisini mekanın hemen ilerisinde beklemeye başladı. Gazeteciler olduğu için mekandan çıkış yapamayan güzel oyuncu sevgilisine telefon açarak beklememesini söyledi.

tuvana-turkay-ic-2

İKİ METRELİK DUVARDAN ATLAYACAKTI

Sevgilisi çıktıktan sonra mekanda 1 saat kalan Türkay, gazetecilerin ön kapıda olduğu sırada görüntü vermemek için mekanın bahçe bölümündeki 2 metrelik duvardan kendisini tehlikeye atarak atlamak istedi.

tuvana-turkay-ic-3

Bu hareketinde başarısız olan güzel oyuncu, çareyi ön kapıdan çıkmakta buldu. Gazetecilerin, ”Alper bey ile birlikte yemekteydiniz. Yeni bir aşk mı?” sorusu üzerine Türkay, ”Burası bir restoran, birlikte yemek yedik” dedi. Güzel oyuncunun gergin halleri ve telefonunu kulağından düşürmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Tuvana Türkay, geride bıraktığımız yıl üzerinde Fenerbahçe formasıyla Alper Potuk’u izlemeye gitmiş ve ikilinin bir arada olduğuna dair haberler yapılmıştı. Çift hakkında, yeşil sahada başlayan aşkları resrotaranda sürüyor şeklinde yorumlar yapıldı.

tuvana-turkay-ic
Son güncelleme: 11:50 - 26.04.2017