Sözcü Plus Giriş

TV8 canlı yayın akışı – Survivor Yeni Bölüm İzle (22 Haziran Çarşamba TV8)

TV8 yayın akışında bugün neler var? 22 Haziran Çarşamba günü TV8'de Survivor 2016 yeni bölümünde ödül oyunu oynanacak. Survivor'da ödülü hangi takım kazanacak? TV8 yayın akışında bugün hangi programlar var? TV8 yayın akışında yer alan programları haberimizdeki TV8 canlı yayını ile izleyebilirsiniz. İşte TV8 yayın akışı...

Güncellenme: 08:04, 22/06/2016
TV8 canlı yayın akışı – Survivor Yeni Bölüm İzle (22 Haziran Çarşamba TV8)

TV8 yayın akışı haberimizde. Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2016 yarışmasında bu akşam kıran kıran bir ödül oyunu ekranlara gelecek. Finale sayılı günler kalırken, Survivor’da bu akşam heyecan dolu anların yaşanacağı ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazanacak? Survivor 2016’dan sonra ise Ramazan özel programında Emre Dorman ile Kur’an’ın İzinde adlı program yer alıyor. 01.00’da ise Sahur Vakti ekranlara gelecek. Haberimizdeki TV8 canlı yayın linki ile TV8 yayın akışındaki programları online izleyebilirsiniz. İşte 22 Haziran Çarşamba TV8 yayın akışı…

TV8 CANLI İZLE

TV8 YAYIN AKIŞI 22 Haziran Çarşamba

07:00 Oynat Bakalım
08:00 Maşa ile Koca Ayı
08:15 Aramızda Kalmasın / Canlı
11:10 Maşa ile Koca Ayı
11:45 Arda’nın Ramazan Mutfağı
12:45 Survivor Panorama / Canlı
17:15 Oynat Bakalım / Yeni Bölüm
20:00 Survivor / Yeni Bölüm
00:15 Emre Dorman ile Kur’an-ın İzinde
01:00 Sahur Vakti

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'ın ilk dokunulmazlık oyunundan Ünlüler galip ayrılmış ve İbrahim'in ismi ilk eleme adayı olarak çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda ise bu sefer Gönüllüler galip ayrılmış, bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı ise Atakan olunca Nagihan'ın ismi otomatikmen ikinci gitme adayı olarak belirlenmişti. Nagihan ve İbrahim'den dünkü oylamada en az oyu alan isim İbrahim olunca yarışmaya veda eden isim oldu. İbrahim elenmesinin ardından Survivor'da unutmayacağı bir deneyim yaşadığını söyledi.

 

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle nefesleri kesen Survivor 2016'da 19 Haziran akşamı kritik bir Dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı, yarışmacıların büyük çaba harcadığı Survivor Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10'a 9'luk skorla kazandı.

 

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM?

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyunu için ter döktü. Semih'in sakatlığı dolayısıyla katılamadığı yarışmada Atakan ve Nagihan bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Survivor 2016'da bireysel dokunulmazlık oyununu Atakan kazandı ve bunun sonucunda Survivor'da ikinci eleme adayı İbrahim ile birlikte Nagihan oldu.

PARMAĞI KIRILAN SEMİH'İN DURUMU NASIL?

Survivor 2016'da kritik final öncesi yarışmacıların varını yoğunu ortaya koyduğu gözlemlenirken, Survivor 101. bölümde Ünlüler takımından Semih, talihsiz bir sakatlık yaşadı. Serkay ile mücadeleye giren Semih'in yarışma sırasında parmağı kırıldı. Kendisini acı içinde suya atan Semih'i gören diğer yarışmacılar büyük şok yaşarken, Semih'e ilk müdahaleyi, yarışmanın doktoru Metin Kuş yaptı. Acılar içerisinde havuzdan çıkan Semih “Parmağım kırıldı. Çok kötü kırıldı hem de abi” derken, Semih’in o halini gören Atakan ve Nagihan adeta kendinden geçti. Doktor Metin Kuş hemen talihsiz yarışmacının yanına giderek ilk müdahaleyi yaptı fakat kırığın derecesi öylesine büyüktü ki Metin Kuş “Beni aşan bir müdahele” dedi. Tüm yarışmacıların yardımıyla Semih sedyeyle hemen hastaneye kaldırıldı.

 

 

Yayınlanma Tarihi:08:05,