Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? Diriliş Ertuğrul neden yok? Twitter’dan açıklama! İşte 3 Ocak TRT 1 yayın akışı…

Diriliş Ertuğrul bugün yayınlanacak mı, bu akşam var mı, yok mu gibi aramalar yapan dizinin takipçileri yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. TRT 1 yayın akışında Diriliş Ertuğrul yeni bölüme yer verilmedi. Diriliş Ertuğrul bugün neden yok izleyiciler merak ediyor. TRT 1 Twitter üzerinden yeni bölüm tarihini verdi. Peki Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yok? 101. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 3 Ocak 2018 TRT 1 yayın akışı...

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? Diriliş Ertuğrul neden yok? Twitter’dan açıklama! İşte 3 Ocak TRT 1 yayın akışı…

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü bu akşam yani 3 Ocak Çarşamba TRT 1 ekranlarında yayınlanmayacak. TRT yayın akışında Diriliş Ertuğrul yeni bölümü yerine kolaj bir bölüm veya eski bir bölümün yayınlanması bekleniyor. Hayranları neden yok merak ediyor. Son bölümde yaşana heyecanın ardından sabırsızlanan izleyiciler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak merak ediyordu ve yayın tarihi belli oldu. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tarihini TRT 1 Twitter’dan yaptığı açıklama ile duyurdu. Peki bu akşam yayın akışında neden yok? İşte tüm detaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN YOK?

TRT 1 yayın akışında bu akşam yer almayan Dirliş Ertuığrul dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayın akışında yer almamasıyla izleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak sorusunu sormaya başladı.

Yüzbinlerce kişi tarafından ilgiyle izlenen ve yayınlanan her bölümünden sonra bir sonraki bölümü heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul, 27 Aralık 2017 Çarşamba Günü 100. bölümünü yayınladı. Büyük heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 100. bölümde Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz’ü Karacahisar’a yaptığı şok sızma ile kurtarmayı başardı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü yılbaşı tatili nedeniyle bu akşam yayınlanmayacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN YAYINLANACAK?

TRT 1 resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile yayın tarihini duyurdu. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü yani 101. bölümü 10 Ocak Çarşamba günü izleyici ile buluşacak.

İşte o açıklama;

“Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş “Ertuğrul”, siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız. Diriliş “Ertuğrul” yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.”

TRT 1 YAYIN AKIŞI

trt-1-yayin-akisi-dirilis-ertugrul

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz'ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz'ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız'ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz'ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi'nin fethi gerçekleşebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul neden yok? Twitter'dan açıklama! Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? İşte 3 Ocak TRT 1 yayın akışı... İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul neden yok? Twitter'dan açıklama! Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? İşte 3 Ocak TRT 1 yayın akışı...

Tekfur Ares, Ertuğrul'un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz'ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti. Ares'in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul'un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul'u bu sefer de durdurabilecek mi?

dirilisertugrul

Sancar'a Turgut'u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey, Turgut'un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey'in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares'le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey'in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?

Diriliş Ertuğrul'un yıldızından dudak uçuklatan reklam anlaşması! İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul'un yıldızından dudak uçuklatan reklam anlaşması!
Loading...