Sözcü Plus Giriş

Twitter’dan açıklama: Yüz Yüze yayın akışında neden yok? Yüz Yüze yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sinem Kobal'ın başrolünde oynadığı Yüz Yüze dizisi bu akşam neden yok sorusunun yanıtı dizinin takipçilari tarafından merak ediliyor. Yüz Yüze dizisi resmi Twitter hesabından açıklamada bulundu. Yüz Yüze dizisi bu akşam Show TV tarafından yayın akışından çıkarıldı.Dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yüz Yüze bu akaşam Show TV yayın aklışında neden yok?

null
Güncellenme: 20:22, 02/11/2017
Twitter’dan açıklama: Yüz Yüze yayın akışında neden yok? Yüz Yüze yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Show TV eekranlarının yeni dizisi perşembe günleri yayınlanmasına rağmen bu akşam yayın akışında yok. İzleyiciler Yüz Yüze bu akşam neden yok, ne zaman yayınlanacak sorularının yanıtlarını arıyor. Yayın akışından çıkarılması ile birlikte Show Tv ‘de yayınlanan ve başrollerini Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Yüz Yüze dizisi bitiyor mu sorusu da takipçilerinin aklına takılıyor. Peki Yüz Yüze dizisi bu akşam neden yayınlanmıyor? Neden yok? Yüz Yüzze yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Twitter hesabından yapılan açıklama…

YÜZ YÜZE NEDEN YOK?

Yüz Yüze dizisi neden yok sorusu yanıt bulmuş değil. Fakat dizinin resmi Twitter hesabından açıklama yapıldı. Dizinin geçen hafta Perşembe akşamı ekrana gelen 2. bölümü reytinglerde Total grubunda 22. sırada, AB grubunda ise 19. sırada yer alabilmişti.

Yüz Yüze dizisinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’a, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyordu. Dizinin akıbeti merak konusu oldu..

YÜZ YÜZE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Perşembe akşamları ekrana gelen Yüz Yüze dizisi reytinglerde büyük hayal kırıklığına uğramıştı. Tims&B'nin yapımcısı olduğu, başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun oynadığı dizi, Show TV'nin yayın akışından çıkartıldı. Çekimlerin sona erdiği iddia edilen dizinin yerine bu hafta ‘Güldür Güldür Show'un tekrarı yayınlanacak. Yüz Yüze'nin rezerv olarak çekilen bölümlerinin ise yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli olmadı. Yüz Yüze yeni bölüm yayın tarihi belli değil.

yuz-yuze-2-880