Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uçakta Tarkan rötarı
Uçakta Tarkan rötarı
Megastar Tarkan ve eşi tarifeli uçağa geç kalınca, kalkışta gecikme yaşandı. Ancak yolcular gecikmeye neden olan Tarkan'a tepki göstermedi ve fotoğraf çekme yarışına girdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 3 Ocak 2018 - 16:48

Megastar Tarkan Kıbrıs’ta bulunan bir mekanda yılbaşı sahnesinin ardından İstanbul’a dönüş yaptı. KK 1001 sefer sayılı uçakla İstanbul’a dönen Tarkan, uçağa 10 dakika geç kaldı. Gecikme uçağın 40 dakika geç kalkmasına neden oldu. Tarkan Tevetoğlu, uçağa gelmeden önce polis ekipleri uçak içinde kontrol yaptı. Tarkan, polislerin güvenlik kontrolünü bitirmesinin ardından uçağa giriş yaptı.

Gecikmenin Tarkan nedeniyle kaynaklandığını öğrenen yolcular ise kızmak yerine deyim yerindeyse sevindi.

“TARKAN’LA UÇUYORUZ”

4 koruma görevlisiyle uçağa binen Tarkan’ı business class’ta gören yolcular, fotoğraf çekme sırasına girdi. Tevetoğlu, yemeğinin ardından kendisi için bekleyen hayranlarını kırmadı. Fotoğraf çekimi, pilotun “Alçalmaya geçiyoruz, lütfen herkes yerlerine” ikazı ile sona erdi.

DİĞER YOLCULARI BEKLETTİLER

İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş sonrası havaalanı polisi Tevetoğlu ve eşi Pınar Dilek’i karşıladı. Business Class yolcuları dahil, tüm yolcular Tarkan Tevetoğlu ve eşi Pınar Dilek’in kendilerini bekleyen özel araçlarına binene kadar uçakta bekletildi.