Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uçuş Ekibi oyuncuları kimler? İşte Uçuş Ekibi filmi konusu ve oyuncuları…
Uçuş Ekibi oyuncuları kimler? İşte Uçuş Ekibi filmi konusu ve oyuncuları…
Uçuş Ekibi adlı film aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Uçuş Ekibi filminin konusu ve oyuncuları bu noktada merak edilen ayrıntılar arasında yer alıyor. Peki Uçuş Ekibi filminde kimler oynuyor? İşte oyuncu kadrosu?
Magazin 11 Ocak 2019 - 15:10

Uçuş Ekibi oyuncuları ve konusu filmi izleyen seyirciler tarafından merak ediliyor. Aleksey Guşçin (Danila Kozlovskiy) saçma bulduğu bir emre itaat göstermediği gerekçesiyle hava kuvvetlerinden atılmış, son derece dürüst ve korkusuz, yetenekli bir genç pilottur. Sonrasında sivil havacılığa geçerek tecrübeli pilot Leonid Zinçenko’nun (Vladimir Maşkov) yanında yardımcı pilot olarak çalışmaya başlar, ancak dilinin kemiği olmaması nedeniyle burada da kabin ekibiyle sorunlar yaşar. Güney Asya’ya yaptıkları bir uçuş sırasında yakınlardaki volkanik bir adada deprem olduğu haberini alınca adaya kurtarma operasyonu düzenlemeye karar verirler, ancak başarılı olabilmeleri için aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp gerçek bir ekip gibi davranmaları gerekecektir.

1483111012107

UÇUŞ EKİBİ OYUNCULARI

Yönetmen: Nikolay Lebedev
Senaryo: Nikolay Lebedev, Tikhon Kornev, Yuriy Korotkov
Yapımcı: Nikita Mikhalkov, Anton Zlatopolski

Danila Kozlovsky

Katerina Shpitsa

Vladimir Mashkov

Agne Grudyte

Rayanna Dibs