Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Serhan Oya’yı köşeye sıkıştırıyor! 9. son bölüm izle!
Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Serhan Oya’yı köşeye sıkıştırıyor! 9. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm fragmanı geldi! Birlikte yenen yemekte Edip'in Oya'yla tanışma hikayesini anlattığı göl kenarı hikayesi tüm kesimleri etkileyeceğinden her şeyi altüst edecek mi? Serhan Oya'yı köşeye sıkıştırıyor! diyerek yarım bıraktığı sahne fragmana damga vurdu. İşte 9. son bölüm izleme linki ve yeni bölümde merak edilenler...
Magazin 21 Aralık 2017 - 12:26

Beraber yenilen yemek tüm çiftlerin hayatını derinden etkileyecek bir organizasyona mı dönüşüyor? Edip’in Oya’yla olan ilişkisi tüm çiftler tarafından sorgulanmaya ve yıkıcı sonuçlar üretmeye başlıyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanı ve 9. bölüm izleme linki…

ufak10

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Oya, Edip ve Serhan arasında savruluyor!

20 yıl sonra gelip, onu mahvedenlerin masasına oturan Edip’in aklında ne var? Oya kadar masum bir yerden oynayacak gibi değil. Merve durmuyor tabii, bu ilişkiye el atıyor. Fakat karşılığı çok fena olacak.

Edip’ten şaşırtan hamleler izleyeceğiz. Entrikayı bir de ondan izleyelim.

Diğer yanda Serhan çok bozuldu tabii. Fakat keskin zekasıyla ipi tuttuğu yerden çözmeye başlıyor işleri. Oya ise bu fırtınada aklını yitirecek gibi. Edip ve Serhan arasında savruluyor. İki zeki adam iki ayrı tarafa estirecek Oya’yı.

10. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

 

ufak10-1

9. BÖLÜM İZLEME LİNKİ