Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Edip tüm dengeleri altüst edecek! 9. son bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm fragmanı geldi! Birlikte yenen yemekte Edip'in Oya'yla tanışma hikayesini anlattığı göl kenarı hikayesi tüm kesimleri etkileyeceğinden her şeyi altüst edecek mi? Serhan'ın Oya'ya sen istesen de istemesen de.. diyerek yarım bıraktığı sahne fragmana damga vurdu. İşte 9. son bölüm izleme linki ve yeni bölümde merak edilenler...

Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Edip tüm dengeleri altüst edecek! 9. son bölüm izle!

Son bölümde Oya, Edip ve Serhan arasında savrulmasının ardından yeni bölüm fragmanı heyecan içinde araştırılıyor. Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanına Edip’in anlattığı hikaye damga vuruyor. Hikaye tüm çiftlerin yaşamını etkilemesi bakımından oldukça önemli. Serhan’ın Oya’ya söyledikleri dizinin gelecek bölümlerinde işlerin daha da karışacağına dair bir ön bilgi veriyor. 9. bölümde Edip’ten şaşırtan hamleler izledik. İşte Ufak Tefek Cinayetler 10. yeni bölüm fragmanı 9. bölüm izleme linki ve son bölüm hakkında merak edilenler…

ufak10

UFAK TEFEK CİNAYETLER 10 BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Oya, Edip ve Serhan arasında savruluyor!

20 yıl sonra gelip, onu mahvedenlerin masasına oturan Edip’in aklında ne var? Oya kadar masum bir yerden oynayacak gibi değil. Merve durmuyor tabii, bu ilişkiye el atıyor. Fakat karşılığı çok fena olacak.Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 9. BÖLÜM İZLE!

Edip’ten şaşırtan hamleler izleyeceğiz. Entrikayı bir de ondan izleyelim.

ufak10-1

Diğer yanda Serhan çok bozuldu tabii. Fakat keskin zekasıyla ipi tuttuğu yerden çözmeye başlıyor işleri. Oya ise bu fırtınada aklını yitirecek gibi. Edip ve Serhan arasında savruluyor. İki zeki adam iki ayrı tarafa estirecek Oya’yı.