Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serhan hapise giriyor! Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler 10. son bölüm izle!
Serhan hapise giriyor! Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler 10. son bölüm izle!
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin iki yeni fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yeni bölümü yılbaşı nedeniyle yayınlanmaması izleyicileri üzmüştü. Dizi severler Ufak Tefek Cinayetlere dizisinin yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Serhan yeni bölümde köşeye sıkışıyor! İşte Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki...
Magazin 3 Ocak 2018 - 18:32

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde Merve, Serhan'dan şüphelenmeye başlamıştı.  Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde Serhan tutuklanıyor! İzleyiciler Ufak Tefek Cinayetler yeni fragman geldi mi diye merak ediyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm ne zaman? İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni fragman, son bölüm özeti ve izleme linki.

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ FRAGMAN

Fragmanda Serhan’ın “Ben geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olabilirim!” dediği görülüyor. Serhan’ın aleyhine birçok belge toplandığı, büyük ihtimalle suçu sabit kararı verileceği ortaya çıkar. Oya şok olur. Serhan Merve’ye “O evi satman lazım.” der. Peki evi kim alacak? Merve evin satıl alındığını öğrenince dumura uğrar. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü 9 Ocak Salı günü yayınlanacak…

 

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Merve ilk kez Serhan’dan şüphe duymaya başlıyor. İpin ucunu yakalıyor, bakalım nereye çıkacak? Diğer yanda Edip susacak gibi değil, geçmiş günahları anlatmakta kararlı. İki prenses yalvar yakar hale geliyorlar ama yok, ikna olmuyor. Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Oya ne anlatacak? Arzu için en zor süreç başladı şimdi: Burcu artık resmen var. Çocuklarının bu kadınla ilişki kurmasına izin verecek. Bu sırada mali polis bütün dolandırıcılık kayıtlarını incelemeye başladı. Rıza çoktan kaçtı. Serhan Merve çifti farkında bile olmadan uçuruma sürükleniyorlar.

Son güncelleme: 19:58 - 03.01.2018