Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Merve şüphelerinde haklı mı? 10. son bölüm izle!

Ufak Tefek Cinayetler son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırmaya başladı. Merve'nin kendisine gelen bilgilerin ardından şüphe katsayısını arttırdığı 10. bölümün ardından neler olacağı merak konusu oldu. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağının tüyolarını 11. bölüm fragmanında bulmayı umuyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi isimler rol aldığı Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı. İşte son bölüm özeti...

Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Merve şüphelerinde haklı mı? 10. son bölüm izle!

Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Ufak Tefek cinayetler 10. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin sıkı takipçileri Ufak TEfek Cinayetler yeni bölüm fragmanının heyecanla bekliyor. İzleyemeyenler son bölüm özetine veya izleme linkine ulaşmak istiyor. Haberimizde bulunan linkten 10. bölümü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. Son bölümde Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Merve ilk kez Serhan’dan şüphe duymaya başlıyor. İpin ucunu yakalıyor, bakalım nereye çıkacak? Diğer yanda Edip susacak gibi değil, geçmiş günahları anlatmakta kararlı. İki prenses yalvar yakar hale geliyorlar ama yok, ikna olmuyor. Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Oya ne anlatacak?

UFAK TEFEK CİNAYETLER 10. BÖLÜM İZLE!

Arzu için en zor süreç başladı şimdi: Burcu artık resmen var. Çocuklarının bu kadınla ilişki kurmasına izin verecek. Bu sırada mali polis bütün dolandırıcılık kayıtlarını incelemeye başladı. Rıza çoktan kaçtı. Serhan Merve çifti farkında bile olmadan uçuruma sürükleniyorlar.