Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm 2. fragmanı da geldi! Ufak Tefek Cinayetler 11. son bölüm izle! ‘Öldürmeli miyim?’
Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm 2. fragmanı da geldi! Ufak Tefek Cinayetler 11. son bölüm izle! ‘Öldürmeli miyim?’
Star TV'nin büyük ilgi gören dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler 11. bölüm izle! Yeni bölüm fragmanında Serhan cezaevinden çıkarak ev hapsi cezası alıyor. Oya'nın Serhan'a sorduğu Öldürmeli miyim? sorusu 12. bölüm 2. fragmanının en can alıcı noktası oldu. İşte yeni bölüm fragmanı ve 11. son bölüm izleme linki.
Magazin 12 Ocak 2018 - 10:38

Ufak Tefek Cinayatler 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Pelin’in gizli planları ve duygusal çöküntü yaşaması işleri daha da karıştıracak gibi görünüyor. Partide yaşanacak olayların etkileri nasıl olacak? İşte Ufak Tefek Cinayatler 11. bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler…

ufaktefek12

Son bölümde Oya, Merve ve Arzu'nun hayatları, bu tutuklanma ile buz kesiyor. Arzu işini, Merve Sarmaşık'ı, Oya Serhan'ı kaybetmek üzereydi.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Serhan'ın tutuklanması Sarmaşık'ı tepetaklak ediyor. Oya, Merve ve Arzu'nun hayatları, bu tutuklanma ile buz kesiyor. Arzu işini, Merve Sarmaşık'ı, Oya Serhan'ı kaybetmek üzere. Ya kabullenecekler ve sonuçlarına katlanacaklar, ya da bir çare yaratacaklar. Aradıkları çıkış yolunu bulabilecekler mi? Serhan'ın ise eli kolu bağlandı. Çıkış yolu arıyor. Pelin ve Burcu ise, ince hesaplara giriyorlar. Sahipsiz bir Sarmaşık, ikisinin de hoşuna gidiyor. Acaba hesapları tutacak mı?

ufaktefek12-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sarmaşık Sokak’ta gerginlik tavan yapıyor! Serhan hapisHaneden çıkıyor ancak ev hapsi cezası alıyor. Merve’nin yatakta Serhan’a ‘Sence bir çıkış yolu var mı? diye sorması yeni bölüm fragmanının en çok dikkat çeken sahnelerinden biri oldu. Pelin’in gizli planları ve duygusal çöküntü yaşaması işleri daha da karıştıracak gibi görünüyor. Partide yaşanacak olayların etkileri nasıl olacak? Yine Pelin’n mutfağı darmadağın etmesi fragmanın en dikkat çeken detaylarından…

ufaktefek12-5

#ufaktefekcinayetler Deniz ve Melekleri! @denizxyz @gokce.bhdr @gurbuzasli @badenzi @ozentulin

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

#ufaktefekcinayetler Erkekleri! @feritaktug @selimbyraktar @pablopablo23 @mert_firat @yldrysahinler

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()

AB Grubunun Birincisi Ufak Tefek Cinayetler oldu!

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu'nun yer aldığı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer'in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak tefek Cinayetler” 9. bölümüyle AB grubunun zirvesine oturdu.

UFAK TEFEK CİNAYAETLER 12. BÖLÜM FRAGMANI

 

Sarmaşık'da dengeler alt üst oluyor.

Heyecanlı ve bir o kadar da duygusal anların yaşandığı Ufak Tefek Cinayetler'de, Edip'in Sarmaşık'a dönmesi ve yıllar sonra kızlar ile karşılaşması geçmişin tekrar gündeme gelmesine sebep olacak.

UFAK TEFEK CİNAYAETLER 12. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

UFAK TEFEK CİNAYAETLER 11. SON BÖLÜM İZLE

Edip ve Serhan arasında kalan Oya sevgili oyunu ne kadar devam ettirecek? Gizem ve entrikanın her hafta arttığı Ufak Tefek Cinayetler her Salı Star'da.

Son güncelleme: 11:04 - 15.01.2018