Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm 2. fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle ‘Yaşayalım bunu
Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm 2. fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle ‘Yaşayalım bunu
Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Oya ve Serhan yeni ilişkilerine başlamanın müjdesini veriyorlar. Her şey senin istediğin gibi olsun. Yaşayalım bunu' cümlesini kuruyor. Pelin ve Merve savaşı büyüyor! İşte Ufak Tefek Cinayetler 14. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler.
Magazin 22 Ocak 2018 - 08:51

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Oya ve Serhan yeni ilişkilerine başlamanın müjdesini veriyorlar. Her şey senin istediğin gibi olsun. Yaşayalım bunu’ cümlesini kuruyor. Pelin ve Merve savaşı büyüyor! İşte Ufak Tefek Cinayetler 12. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler. Başrollerinde Gökçe Bahadır Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen ve Mert Fırat’ın yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler’in 13. bölüm 2. fragmanı da geldi! İşte o fragman…

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Oya, Serhan’ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor

ufaktefek13-2-2

Dört kadın, dört tarafa savruluyor. Pelin, esip gürlemeye başladı. Büyük organizasyonlarla varlığını kanıtlamaya çalışırken, başı beklenmedik bir belaya giriyor.

#ufaktefekcinayetler Yeni kraliçe iş başında! @badenzi @gurbuzasli @ayyapim @startv

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Arzu’yla Mehmet, kızlarının oyununa geliyorlar. Arzu kıymete bindi, Mehmet peşinde… Bir an olsun ayrılmak istemiyor. Merve filikaya atlayıp gemiyi terk ediyor. Oya ve Serhan arasında ilk kez bir engel yok bu defa. Oya, Serhan’ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor. Bu işi doktor Oya Toksöz olarak çözebilecek mi?

ufaktefek13-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ufak Tefek Cinayetler’in 13. bölümünde Oya Serhan’ı tehlikeli bir maceraya davet ediyor. Merve, Pelin’e aldığı evi kendisine geri satmasını ve buna mecbur olduğunu çok sert bir şekilde söylüyor. Satmadığı takdirde bir açığını yakalayacağını ve deşifre edeceği tehdidiinde bulunarak ‘Herkesin bir açığı vardır’ diyor.

ufaktefek13-2-3

Serhan yaşadıkları neticesinde büyük bir ayma yaşıyor. Oya’ya gidip açıkça konuşuyor; “her şey senin istediğin gibi olsun, yaşayalım bunu!” Ve Oya’nın hayatını kuşatmaya, ayaklarını yerden kesmeye başlıyor.

Merve ise Serhan’ın böyle bir ayrılık yoluna girdiğini anlamamakta ısrar ediyor. Onun gündemi farklı çünkü; gücünü geri kazanacak! Önce Arzu’yla kapışıyor. Sonra sıra Pelin’e geliyor. Pelin ve Merve kılıçlarını açıkça çekiyorlar. Dört kadın bir araya gelip müthiş bir hesaplaşma yaşıyorlar. Diğer tarafta da dört erkek toplanıyor ve ilk defa çok gerçek bir yerden konuşuyorlar. Merve ortalığı aleve vererek giderken hiç anlamadan Oya’nın içindeki canavarı uyandırıyor. Oya şimdi düğmeye bastı, mahvedecek onları!

UFAK TEFEK CİNAYETLER 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 08:52 - 22.01.2018