Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle Gel dinamitleyelim şu Sarmaşığı!
Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm fragmanı geldi! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle Gel dinamitleyelim şu Sarmaşığı!
Star TV'nin en sevilen dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmandan çok konuşulacak bir bölümün geleceği belli oluyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linkini de haberimizde bulabilirsiniz. Fragmana Oya'nın Serhan'a söylediği Gel dinamitleyelim şu sarmaşığı! cümlesi damga vuruyor. İşte yeni bölümle ilgili ayrıntılar
Magazin 19 Ocak 2018 - 11:05

Başrollerinde Gökçe Bahadır Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen ve Mert Fırat’ın yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler’in 13. bölüm fragmanı geldi! Fragmana Serhan’a ‘Gel dinamitleyelim şu sarmaşığı!’ diyen Oya’nın cümlesi damga vuruyor.

ufaktefek13-4

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Oya, Serhan’ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor

Dört kadın, dört tarafa savruluyor. Pelin, esip gürlemeye başladı. Büyük organizasyonlarla varlığını kanıtlamaya çalışırken, başı beklenmedik bir belaya giriyor.

#ufaktefekcinayetler Yeni kraliçe iş başında! @badenzi @gurbuzasli @ayyapim @startv

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Arzu’yla Mehmet, kızlarının oyununa geliyorlar. Arzu kıymete bindi, Mehmet peşinde… Bir an olsun ayrılmak istemiyor. Merve filikaya atlayıp gemiyi terk ediyor. Oya ve Serhan arasında ilk kez bir engel yok bu defa. Oya, Serhan’ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor. Bu işi doktor Oya Toksöz olarak çözebilecek mi?

ufaktefek13-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ufak Tefek Cinayetler’in 13. bölümünde Oya Serhan’ı tehlikeli bir maceraya davet ediyor. Merve, Pelin’e aldığı evi kendisine geri satmasını ve buna mecbur olduğunu çok sert bir şekilde söylüyor. Satmadığı takdirde bir açığını yakalayacağını ve deşifre edeceği tehdidiinde bulunarak ‘Herkesin bir açığı vardır’ diyor.

ufaktefek13-2

UFAK TEFEK CİNAYETLER 13. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

ufaktefek13-3

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE

#ufaktefekcinayetler 13. Bölüm Fragman bu akşam @ayyapim @startv

Ufak Tefek Cinayetler (@ufaktefekcinayetler_dizi)’in paylaştığı bir gönderi ()