Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler yine nefes kesti: Ufak Tefek Cinayetler 12. son bölüm izle! Yeni fragman geldi
Ufak Tefek Cinayetler yine nefes kesti: Ufak Tefek Cinayetler 12. son bölüm izle! Yeni fragman geldi
Oya, Serhan'a soruyor 'Öldürmeli miyim?'... Ufak Tefek Cinayetler 12. son bölüm yayınlandı. Her bölümü ile izleyicileri hem geren hem de heyecanlı anlar yaşatan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki, son bölüm özeti ve yeni fragman...
Magazin 16 Ocak 2018 - 23:16

Ufak Tefek Cinayetler ekranlarda fırtınalar estirdi! Oya, Serhan’ın aklanması için harekete geçiyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler 12. son bölüm yayınlandı. İzleyiciler Ufak Tefek Cinayetler 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. Dört kadın, dört tarafa savruluyor, peki şimdi ne olacak? İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkında son gelişmeler…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ FRAGMAN

Pelin, esip gürlemeye başladı. Büyük organizasyonlarla varlığını kanıtlamaya çalışırken, başı beklenmedik bir belaya giriyor.

Arzu’yla Mehmet, kızlarının oyununa geliyorlar. Arzu kıymete bindi, Mehmet peşinde… Bir an olsun ayrılmak istemiyor. Merve filikaya atlayıp gemiyi terk ediyor. Oya ve Serhan arasında ilk kez bir engel yok bu defa. Oya, Serhan’ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor. Bu işi doktor Oya Toksöz olarak çözebilecek mi?

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

star-ufak-tefek-cinayetler

SON BÖLÜM ÖZETİ

Serhan'ın tutuklanması Sarmaşık'ı tepetaklak ediyor. Oya, Merve ve Arzu'nun hayatları, bu tutuklanma ile buz kesiyor. Arzu işini, Merve Sarmaşık'ı, Oya Serhan'ı kaybetmek üzere. Ya kabullenecekler ve sonuçlarına katlanacaklar, ya da bir çare yaratacaklar. Aradıkları çıkış yolunu bulabilecekler mi? Serhan'ın ise eli kolu bağlandı. Çıkış yolu arıyor. Pelin ve Burcu ise, ince hesaplara giriyorlar. Sahipsiz bir Sarmaşık, ikisinin de hoşuna gidiyor. Acaba hesapları tutacak mı?

 

Son güncelleme: 10:35 - 19.01.2018