Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler yeni fragman geldi! Ufak Tefek Cinayetler 13. son bölüm izle!
Ufak Tefek Cinayetler yeni fragman geldi! Ufak Tefek Cinayetler 13. son bölüm izle!
Ufak Tefek Cinayetler'in 13. son bölümü yayınlandı. Oya Serhan'ın teklifine değil Merve'nin onu sinir etmesine odaklanıyor. Edip ile karar verip bir plan yapıyorlar. Son bölümde gücünü yeniden kazanan Merve'nin ve gerçek yüzünü gösteren Pelin ile Arzu'nun bu sefer kaçacak yeri yok. İşte son bölümde Merve'nin azmi ile geri dönüşü... Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle! Ufak Tefek Cinayetler Yeni fragman geldi mi? İşte ayrıntılar...
Magazin 23 Ocak 2018 - 23:17

Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen ve Mert Fırat yer alıyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler olacak? Yeni fragman geldi. Oya Sarmaşık kurallarına uygun bir oyun oynamaya kalkışıyor. Çünkü kızların yüzüne vurduğu tüm gerçekler ona geri püskürtülüyor. Herkesin maskesi bir kez daha düşüyor. Oya Serhan’ın teklifine çarpıcı bir yanıt veriyor. Ama asıl darbe final sahnesinde geliyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler’in son bölümü hakkında bilinmesi gerekenler…

 

ufak-tefek-cinayetler

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ?

Serhan yaşadıkları neticesinde büyük bir ayma yaşıyor. Oya’ya gidip açıkça konuşuyor; “her şey senin istediğin gibi olsun, yaşayalım bunu!” Ve Oya’nın hayatını kuşatmaya, ayaklarını yerden kesmeye başlıyor.

Merve ise Serhan’ın böyle bir ayrılık yoluna girdiğini anlamamakta ısrar ediyor. Onun gündemi farklı çünkü; gücünü geri kazanacak! Önce Arzu’yla kapışıyor. Sonra sıra Pelin’e geliyor. Pelin ve Merve kılıçlarını açıkça çekiyorlar. Dört kadın bir araya gelip müthiş bir hesaplaşma yaşıyorlar. Diğer tarafta da dört erkek toplanıyor ve ilk defa çok gerçek bir yerden konuşuyorlar. Merve ortalığı aleve vererek giderken hiç anlamadan Oya’nın içindeki canavarı uyandıyor. Oya şimdi düğmeye bastı, mahvedecek onları!


UFAK TEFEK CİNAYETLER YAYINDAN KALDIRILACAK MI?

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşcil gibi isimlerin bulunduğu dizinin büyük bir grup tarafından RTÜK'e şikayet edildiği iddia edildi. Sahte bir hesap tarafından ortaya atılan iddialar kısa sürede büyük bir yankı uyandırdı. Pek çok magazin sayfasının haberleştirdiği konuyla ilgili olarak en net açıklama ise dizinin yapımcı şirketi olan Ay Yapım'dan geldi. Firma olarak bu iddiaları ortaya atan hesabın kapatıldığını söyleyen şirket yetkilileri haklarında ortaya atılan iddialarınsa yalan olduğunu söyledi.

Sosyal medyada dizi hakkında yapılan çok sayıda yorum ve paylaşımın ardından Ufak Tefek Cinayetler'in yapım şirketinden açıklama geldi. Haklarında yapılan haberlerin ve dizilerinin yayınının durdurulacağına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen yapım şirketinin bu paylaşımını dizinin oyuncularından Bade İşcil sosyal medya hesabından paylaştı.

ufak-tefek
Son güncelleme: 19:02 - 26.01.2018