Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 16. bölüm 2. fragmanı da geldi! Sırlar ortaya çıkıyor! Ufak Tefek Cinayetler 15. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 16. bölüm 2. fragmanı da geldi! Sırlar ortaya çıkıyor! Ufak Tefek Cinayetler 15. son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 16. bölüm 2. fragmanı da geldi. Olayların art arda patladığı, skandallar içeren yeni bölümüyle Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamı Star'da yayınlanacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümden ipuçları içeren yeni fragman..
Magazin 9 Şubat 2018 - 22:57

Ufak Tefek Cinayetler 16. yeni bölüm fragmanı nefesleri kesecek! Sarmaşık’ın en büyük sırrı ortaya çıkıyor! Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in yer aldığı dizi Star TV’de yayınlanıyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler yaşanacak? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevgililer günü… Herkes kendince kutlama derdinde… Merve Serhan’ı geri kazanmak için türlü yollar deniyor. Bu arada Sarmaşık ahalisi Serhan’ın evi terkettiğini öğreniyor! Aksaklar yıkılıyor mu? Merve bu işin altından nasıl kalkacak? Büyük yüzleşme gerçekleşiyor. Merve ve Oya… Hemen arkasından Pelin gelip Oya’ya soruyor; “Serhan’la birlikte misiniz?” Pelin, Oya’nın ağzından laf almak için enfes bir yola başvuruyor.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

SON BÖLÜM NELER OLMUŞTU?

Merve, evliliğinin peşinde, Mehmet Arzu’nun, Burcu kendi gündemlerinin peşindeyken, Oya ve Serhan nihayet mutlularken birden korkunç bir şey oluyor. Menfaat oyunları, Ufak Tefek Cinayetler işlenirken aniden hayat duruyor!

Çünkü şu an herkes için can güvenliği sorunu var. Herkesin “ölüm var” gerçeğini buz gibi yaşadığı bir ana geliyoruz. Sarmaşık ahalisi belki de hayatlarının en zor gününü geçirecek. Sonuç ne olacak?

UFAK TEFEK CİNAYETLER 16. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Merve “Ne alakası var bilirim kaç yıllık kocam yapmaz öyle bir şey” diyor ama içine bir kurt düşüyor.

Son güncelleme: 09:22 - 13.02.2018