Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler’de 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (16. bölüm izle)
Ufak Tefek Cinayetler’de 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (16. bölüm izle)
Ufak Tefek Cinayetler 16. son bölüm yayınlandı. Sarmaşık'ın en büyük sırrı ortaya çıkıyor! Oya ile Merve yüzleşiyor. Ancak sandığınız gibi değil. Asıl bomba Pelin'in gizlice girdiği otel odasında gördükleri... İzleyiciler heyecan dolu son bölümün ardından Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 13 Şubat 2018 - 23:32

Ufak Tefek Cinayetler olayların art arda patladığı, Serhan ile Oya’nın aşkının alevlendiği 16. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sarmaşık ahalisi Serhan’ın evi terk ettiğini öğreniyor. Merve her zamanki gibi yalanlama yolunu seçiyor. Merve ile Oya yüzleşmesinde neler olacak? diye bekleyen izleyiciler son bölümde hala boşanma sürecini kabul etmemiş ve Serhan’ı ciddiye almayan Oya’yı izledi. Pelin bile durumu fark etti ve Oya ile Serhan’ın aşkını çözdü.

Ufak Tefek Cinayetler’in 17. bölümden ilk sahne yayınlandı. Pelin, babası, Oya ve Serhan bir masada kozlarını paylaşıyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler olacak, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Sevgililer günü… Herkes kendince kutlama derdinde… Merve Serhan’ı geri kazanmak için türlü yollar deniyor. Bu arada Sarmaşık ahalisi Serhan’ın evi terk ettiğini öğreniyor! Aksaklar yıkılıyor mu? Merve bu işin altından nasıl kalkacak? Büyük yüzleşme gerçekleşiyor. Merve ve Oya… Hemen arkasından Pelin gelip Oya’ya soruyor; “Serhan’la birlikte misiniz?” Pelin, Oya’nın ağzından laf almak için enfes bir yola başvuruyor.


UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ FRAGMAN

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:18 - 21.03.2018